Wszystkich Świętych: będą utrudnienia przy cmentarzu

Wszystkich Świętych: będą utrudnienia przy cmentarzu
fot. www.sxc.hu W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych bolesławiecka policja będzie pilnować porządku w okolicach cmentarza i na trasach wyjazdowych z miasta. Ponadto 1 listopada na ul. Śluzowej obowiązywał będzie zakaz ruchu.
istotne.pl policja, święto, cmentarz, wszystkich świętych

Zbliża się 1 listopada, okres wzmożonego ruchu na drogach i w okolicach cmentarzy, a także zwiększonej aktywności grup przestępczych. Policjanci apelują o zachowanie w tym dniu szczególnej ostrożności.

1 listopada od 8:00 do 20:00 wyłączony z ruchu zostanie odcinek ul. Śluzowej – od skrzyżowania z ul. Gdańską do skrzyżowania z ul. Lubańską. Zakaz ruchu nie będzie obowiązywał autobusów MZK, pojazdów MZGK oraz aut mieszkańców budynku przy ul. Śluzowej nr 13.

Możliwość wjazdu na zamknięty teren będą miały również pojazdy dostawcze osób, które otrzymały zezwolenie na handel w rejonie cmentarza.

Ponadto przed skrzyżowaniem ulic Gdańskiej i Lubańskiej umieszczone zostaną znaki zakazu skrętu w lewo i w prawo. Natomiast na ul. Lubańskiej (na odcinku od skrzyżowania z ul. Leśną do wjazdu na teren spółdzielni mieszkaniowej Intakus), na ul. Plac Piastowski (po obu stronach ulicy, od skrzyżowania z ul. Bobrową do skrzyżowania z ul. Gdańską) i na ul. Gdańskiej (po stronie klubu nocnego) będą ustawione znaki zakazu zatrzymywania się.

(informacja KPP Bolesławiec/ii)