Jarosław Molenda mistrzem Polski samorządowców w brydżu

Karty do gry w dłoni
istotne.pl 0 zawody, brydż, jarosław molenda

Pierwsze oficjalne Mistrzostwa Polski Samorządowców w Brydżu Sportowym rozegrano w dniach 23-26 października. W motelu Prnjavor rywalizowało niemal 100 działaczy z całej Polski. Zwycięzcą turnieju został wiceprzewodniczący Rady Powiatu Jarosław Molenda, zdobywając tytuł Mistrza Polski Samorządowców w Brydżu Sportowym.

Po lewej: Jarosław MolendaPo lewej: Jarosław Molendafot. Jarosław Molenda

W pierwszej dziesiątce znaleźli się również inni bolesławianie: Sławomir Zimniak (4 miejsce) i Antoni Ochot (8 lokata), którego zespół wywalczył złoty medal w klasyfikacji drużynowej.

Obecni na zawodach przedstawiciele Polskiego Związku Brydża Sportowego (Stanisław Gołębiowski, Rudolf Borusiewicz i Włodzimierz Andrejew) zdecydowali, że przyszłoroczne mistrzostwa odbędą się ponownie w Bolesławcu.

Po lewej: poseł Aleksander Marek SkorupaPo lewej: poseł Aleksander Marek Skorupafot. Jarosław Molenda

Rozgrywki zostały zorganizowane przez: Związek Powiatów Polskich, Związek Miast Polskich, Powiat Bolesławiecki, Gminę Miejską Bolesławiec oraz Bolesławiecki Klub Brydżowy.