Orliki BKS są mistrzami okręgu jeleniogórskiego!

Orliki BKS są mistrzami okręgu jeleniogórskiego!
fot. BKS Orliki BKS Bobrzanie wywalczyły mistrzostwo okręgu jeleniogórskiego w piłce nożnej. Bolesławianie będą walczyć o mistrzostwo województwa dolnośląskiego.
istotne.pl bks bobrzanie, orlik, jelenia góra

W niedzielę 8 czerwca w Jeleniej Górze odbył się czwarty, ostatni turniej Mistrzostw Orlików (rocznik 1997-1998) okręgu jeleniogórskiego w piłce nożnej. W zawodach wzięły udział zespoły z Jeleniej Góry, Zgorzelca, Bogatyni, Gryfowa i Bolesławca. Młodzi bolesławianie pokonali wszystkich rywali, zdobywając w sumie 11 goli i nie tracąc ani jednego. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Miłosz Dąbrowa – 4, Eryk Sobków – 3, Kamil Prorok – 2, Oskar Małecki – 1, Damian Dobiech – 1.

Młodzi piłkarze BKS Bobrzanie cieszyli się ze zwycięstwaMłodzi piłkarze BKS Bobrzanie cieszyli się ze zwycięstwafot. MS/MP

Orliki BKS Bobrzanie wygrały wszystkie cztery turnieje, które odbywały się kolejno w Bogatyni, Lubaniu, Bolesławcu i Jeleniej Górze. Przed młodymi piłkarzami z Bolesławca mecze finałowe o mistrzostwo województwa dolnośląskiego. W Świdnicy nasi piłkarze zmierzą się z zespołami z Lubina, Wałbrzycha i Wrocławia. Mistrzostwo okręgu jeleniogórskiego jest dużym sukcesem młodych piłkarzy z Bolesławca.

Mistrzowie okręgu jeleniogórskiego - Orliki BKS BobrzanieMistrzowie okręgu jeleniogórskiego - Orliki BKS Bobrzaniefot. MS/MP

Orliki szkolą się pod okiem trenera Mirosława Szapiela. Kierownikiem drużyny jest Mariusz Pochwała. Trener i kierownik drużyny Orlików BKS zapraszają chłopców z roczników 1998-1999 do trenowania piłki nożnej w BKS.

(informacja MS/MP/MZ)