Świetne występy bolesławieckich kolarzy

Kolarz na rowerze
fot. istotne.pl W ubiegły weekend troje zawodników Cyklosportu stanęło na podium. Andrzej Kuchmistrz wywalczył trzecie miejsce w prestiżowym wyścigu Le Mans w Libercu, a Paula Bator i Arkadiusz Bańdura zdobyli medale na Mistrzostwach Dolnego Śląska w Kolarstwie Górskim.
istotne.pl 0 zawody, wyścig, kolarstwo, cyklosport bolesławiec

W sobotę 14 czerwca w czeskim Libercu ruszył 24-godzinny wyścig kolarski Le Mans, w którym wystartował zawodnik klubu Cyklosport Bolesławiec – Andrzej Kuchmistrz. Kolarz w ciągu doby pokonał dystans 386 kilometrów i uplasował się na trzeciej pozycji w kategorii elita mężczyzn (zwycięzca w tym czasie przejechał prawie 450 km).

Pierwszy z prawej: Arkadiusz BańduraPierwszy z prawej: Arkadiusz Bańdurafot. Cyklosport

Natomiast w niedzielę 15 czerwca w Nowej Rudzie rozegrano Mistrzostwa Dolnego Śląska MTB. Miejsca na podium wywalczyło dwoje zawodników Cyklosportu. Paula Bator zdobyła złoty medal w kategorii juniorek, a Arkadiusz Bańdura – brązowy medal w kategorii juniorów młodszych.

W środku: Paula BatorW środku: Paula Batorfot. Cyklosport