Mistrzostwa w Beerpongu organizuje Chata Myśliwska

Mistrzostwa w Beerpongu organizuje Chata Myśliwska
fot. Chata Myśliwska Chata Myśliwska i portal IstotneInformacje.pl zapraszają na I Mistrzostwa Bolesławca w Beerpongu. Zawody zostaną rozegrane pod koniec lipca.
istotne.pl chata, beerpong, myśliwska

Nie lada atrakcję dla dorosłych bolesławian przygotowuje Chata Myśliwska. W sobotę 26 lipca odbędą się tam I Mistrzostwa Bolesławca w Beerpongu. Zawody rozpoczną się o godzinie 15:00. Chętni do gry mogą się zgłaszać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

W zawodach mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie. W bezpośredniej rozgrywce rywalizują dwie drużyny (każda z nich liczy po dwóch graczy). Zespoły ustawiają się po przeciwnych stronach stołu. Zadaniem zawodników jest trafienie piłeczką pingpongową do kubka z piwem, który ustawiony jest na drugim końcu stołu. Jeżeli piłeczka wpadnie do kubka przeciwnicy muszą wypić jego zawartość.

Za każde trafienie do kubka drużyna zdobywa punkt. Jeżeli piłeczka wcześniej odbije się od stołu i trafi do kubka „po koźle”, zespół otrzymuje 2 punkty. Podczas jednej rozgrywki na wszystkie kubki przypada litr piwa.

Portal IstotneInformacje.pl jest patronem medialnym mistrzostw.

(informacja MZ)

Zobacz także

Więcej o beerpongu

Extreme beerpong - wideo