Drużyna Radnych wygrała puchar Komendanta Policji

Piłka do halówki
fot. istotne.pl Czwarty Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Bolesławcu rozegrano w hali sportowej przy I LO. Główne trofeum wywalczyła Drużyna Radnych. Drugie i trzecie miejsce zajęły drużyny policji z Głogowa i Jeleniej Góry.
istotne.pl 0 piłka halowa

W sobotnim turnieju uczestniczyły drużyny policji z Jeleniej Góry, Polkowic, Lubina, Głogowa, Bolesławca. Wystąpiły również reprezentacje Straży Miejskiej z Jeleniej Góry, Straży Pożarnej z Żagania oraz reprezentacja radnych z terenu powiatu. W drużynie radnych grali samorządowcy z Rady Miasta i Powiatu bolesławieckiego, Rady Miasta i Gminy w Nowogrodźcu oraz Rady Gminy z Osiecznicy i Warty Bolesławieckiej. Patronat nad sobotnim turniejem objęli Prezydent Miasta, Starosta Powiatu oraz Przewodniczący Rady Miasta.

• Policja Głogów – Drużyna Radnych 1:1

W półfinałach jeleniogórska policja pokonała głogowskich policjantów 0:2, natomiast Drużyna Radnych wygrała z policjantami z Polkowic 3:1. W meczu o trzecie miejsce Jelenia Góra pokonała Polkowice 3:2. W finałowym spotkaniu Drużyna Radnych odniosła zwycięstwo nad policjantami z Głogowa 1:0. Po zakończeniu turnieju wręczono puchary dla 3 najlepszych drużyn oraz puchary i nagrody rzeczowe dla najlepszego zawodnika, najskuteczniejszego zawodnika i najlepszego bramkarza. Najwięcej nagród zdobyła zwycięska Drużyna Radnych.