Wychowankowie szkoły specjalnej wystąpili w jasełkach

Wychowankowie szkoły specjalnej wystąpili w jasełkach
fot. B.org Dzieci i młodzież z Powiatowego Zespołu Szkół Specjalnych wystąpili w jasełkach. Sceniczne widowisko, nawiązujące do narodzenia Chrystusa, odbyło się w Starym Teatrze.
istotne.pl szkoła specjalna, jasełka

W środowe przedpołudnie w Starym Teatrze dało się odczuć świąteczną atmosferę. Dzieci i młodzież oraz ich wychowawcy przygotowali i przedstawili godzinny program artystyczny, nawiązujący do zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Były kolędy, bożonarodzeniowe wiersze a nawet pastorałka. Świąteczna atmosfera do tego stopnia udzieliła się widowni, że ta śpiewała kolędy razem dziećmi. Po części artystycznej na wszystkich czekała gorąca kawa oraz wystawa prac dzieci i młodzieży z Powiatowego Zespołu Szkół Specjalnych.

Brak opisuBrak opisufot. B.org
Brak opisuBrak opisufot. B.org
Brak opisuBrak opisufot. B.org

Środowe jasełka były również okazją do złożenia podziękowań ludziom wspierającym szkołę specjalną. Podziękowania w formie uroczystych listów otrzymali: ksiądz Czesław Włodarczyk, Krzysztof Paszko, Dariusz Pawliszczy oraz Grażyna Wierzejska. Dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół Specjalnych Danuta Stefanów dziękowała także Andrzejowi Borusiewiczowi, Grzegorzowi Jabłońskiemu, Janowi Cołokidziemu, Janinie Piestrak-Babijczuk oraz Krystynie Boratyńskiej za pamięć i za wszystko to, co dotychczas zrobili dla szkoły.