Intermarche i Bricomarche pomagają potrzebującym

Intermarche i Bricomarche pomagają potrzebującym
fot. B.org Artykuły spożywcze oraz produkty chemii kosmetycznej i gospodarczej o wartości ponad 7 tys. złotych podarowali we wtorek bolesławieckiemu Domu Dziecka i stołówce dla ubogich markety Intermarche i Bricomarche.
istotne.pl akcja charytatywna, intermarche, bricomarche

Kilkaset kilogramów żywności i produktów chemicznych to dla Domu Dziecka Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety miła niespodzianka tuż przed świętami. Sierociniec znalazł się wśród dwóch bolesławieckich instytucji, które dostały prezenty od Grupy Muszkieterów, sklepów Intermarche i Bricomarche.

"Każdy przedstawiciel sklepu obdarowuje jedną placówkę w mieście. W tamtym roku przekazaliśmy dary do 120 placówek, w tym roku już do 150, w tym 23 na Dolnym Śląsku" mówi Łukasz Dudzic, dyrektor bolesławieckiego Intermarche. W samym Bolesławcu tymi obdarowanymi byli Dom Dziecka oraz stołówka dla ubogich działająca przy kościele przy placu Zamkowym. Wartość pomocy to ponad 7 tys. złotych.

Akcja organizowana jest przez fundację Muszkieterów w całej Polce po raz piąty. Założyli ją kupcy prowadzący markety Intermarche i Bricomarche.

Zobacz także

Muszkieterowie