Młodzi piłkarze walczyli w Kwiatolidze

Zawodnicy IV Turnieju Piłki Nożnej na Osiedlu Kwiatowym
istotne.pl 0 zawody, kwiatoliga

W sobotę 19 czerwca rozegrano IV Turniej Piłki Nożnej na osiedlu Kwiatowym. W kategorii szkół podstawowych rywalizowało 8 drużyn. W meczu finałowym zmierzyły się FC Atlasy z Walczącymi Diabłami. Wynikiem 1:0 tytuł mistrza wywalczyły FC Atlasy. Walczące Diabły uplasowały się na drugiej pozycji przed Dzikimi Szatanami.

Królem strzelców w kategorii szkół podstawowych został Radosław Majchrzyk, a najlepszym bramkarzem okazał się Kacper Kurkiewicz.

Dwa razy więcej, bo aż 16 drużyn, walczyło w kategorii gimnazjów. W meczu finałowym FC Ale Baty pokonały Żelazne Kozaki 2:0 zdobywając tym samym tytuł mistrza. Na drugim miejscu uplasowały się Żelazne Kozaki przed Wymiataczami.

Królem strzelców został Mateusz Janczyszyn, a najlepszym bramkarzem Damian Kulesza.