Bolesławianie zdobyli medale w mistrzostwach w taekwondo

Logo Bolesławieckiego Klubu Teakwon-do ITF
fot. BKT Dwoje zawodników Bolesławieckiego Klubu Taekwondo ITF stanęło na podium międzywojewódzkich mistrzostw w Lubinie. Kaja Burniak wywalczyła złoty medal, a Krystian Marzec – brązowy.
istotne.pl 0 zawody, taekwondo, krystian marzec

W sobotę 19 kwietnia w hali sportowej przy ul. Komisji Edukacji Narodowej w Lubinie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa w Taekwon-do. W zawodach rywalizowało 209 osób. Dwoje zawodników z Bolesławieckiego Klubu Taekwondo ITF stanęło na podium.

Bolesławianie wystartowali w konkurencji układów uczniowskich. Kaja Burniak wywalczyła złoty medal w kategorii juniorek, a Krystian Marzec – brązowy medal w kategorii juniorów młodszych. Organizatorem mistrzostw był Klub Koreańskiej Sztuki Walki Taekwon-do w Lubinie.

Pełna lista wyników znajduje się na stronie organizatora zawodów.