4 osoby zostały ranne w dwóch wypadkach

4 osoby zostały ranne w dwóch wypadkach
fot. B.org 4 osoby trafiły do szpitala w wyniku wypadków, które wydarzyły się na drodze nr 4 i na trasie między Różyńcem a Gromadką.
istotne.pl wypadek, straż, różyniec

Dwa groźne wypadki wydarzyły się w okolicach Bolesławca. Do pierwszego z nich doszło na drodze nr 4. Kierujący Fordem Mondeo rozpoczął manewr wyprzedzania. Kiedy zauważył samochód nadjeżdżający z naprzeciwka, chcąc uniknąć zderzenia czołowego, zjechał na swój pas i uderzył w tył innego pojazdu. W wyniku wypadku do szpitala trafiły dwie osoby.

Natomiast na drodze między Różyńcem a Gromadką kierowca Fiata Tipo zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Również w tym zdarzeniu ranne zostały dwie osoby.

Aktualizacja 2008-05-12 11:50

Jak informuje bolesławiecka policja, sobotnią kolizję na drodze nr 4 spowodował kierowca samochodu Audi, który wyprzedzał w sposób niedozwolony. Kierujący Audi, chcąc uniknąć czołowego zderzenia z pojazdem nadjeżdżającym z przeciwka, zjechał na swój pas ruchu i doprowadził do gwałtownego hamowania i zderzenia Volkswagena Golfa z Fordem Mondeo. Kierowca Audi został ukarany mandatem w wysokości 1000 zł.

(informacja PSP Bolesławiec/MZ)