Cezariusz Rudyk przeprasza Jacka Lubińskiego

Cezariusz Rudyk przeprasza Jacka Lubińskiego
fot. B.org Jacek Lubiński, były członek Obstawy Prezydenta, był zły, że znalazł się na zdjęciu opublikowanym w gazecie wyborczej bolesławieckiej Platformy Obywatelskiej. Cezariusz Rudyk, który także był na zdjęciu, przeprasza i tłumaczy, że to niefortunny zbieg okoliczności.
istotne.pl wybory, cezariusz rudyk, jacek, piotr, obstawa prezydenta, lubiński

W gazecie wyborczej bolesławieckiej Platformy Obywatelskiej przy artykule o Bluesie nad Bobrem znalazło się zdjęcie przedstawiające Cezariusza Rudyka i Jacka Lubińskiego. Obaj byli członkami zespołu Obstawa Prezydenta. Cezariusz Rudyk kandydował w tym roku z ramienia Platformy do Rady Miasta, a Jacek Lubiński popierał obecnego prezydenta z Prawa i Sprawiedliwości. Jacek Lubiński ma za złe, że w gazecie użyto takiego zdjęcia, bo - jego zdaniem - sugeruje to, że popiera on Platformę Obywatelską.

Tekst dotyczący Bluesa nad Bobrem, jak tłumaczy Cezariusz Rudyk, nie wskazywał, że Obstawa Prezydenta popiera Platformę Obywatelską w wyborach. "Moim zamierzeniem nie było uwikłanie w lokalną politykę któregokolwiek z moich przyjaciół z Obstawy Prezydenta. Chciałbym przeprosić Jacka za ten niefortunny zbieg okoliczności" mówi Cezariusz Rudyk. "Przyjmuję przeprosiny i sprawy nie ma" odpowiada Jacek Lubiński.

(informacja KG)