Rozegrano turniej siatkówki plażowej

Rozegrano turniej siatkówki plażowej
fot. MOSiR W zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji II Turnieju Siatkówki Plażowej o Puchar TOP-u wzięło udział 15 dwuosobowych drużyn.
istotne.pl top bolesławiec, mosir, turniej, siatkówka plażowa

Drugi Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar TOP-u rozegrany został 19 lipca na terenie Ośrodka Wodno-Sportowego przy ulicy Spacerowej. W zawodach wzięło udział 15 dwuosobowych ekip. W kategorii kadetów najlepsza okazała się Banda Łysego w składzie: Paweł Wiatrowski i Roman Kaczurowski. Na drugiej pozycji uplasował się zespół Ja i Ty (Michał Stańczyszyn oraz Eryk Pankowski), a na trzeciej – GS 3 (Sebastian Denka i Jakub Troszczyński).

fot. MOSiR

W kategorii open kobiet zwyciężyła drużyna Słońce Pustyni 2 w składzie: Dominika Mienculewicz i Paulina Kopeć. Drugie miejsce zajął Volley (Ewelina Węgrzanowska i Anna Kowalska).

fot. MOSiR

Natomiast w kategorii open mężczyzn bezkonkurencyjny okazał się zespół Armani, który wystąpił w składzie: Sławomir Potocki i Paweł Rutkowski. Drugie miejsce wywalczyła ekipa No Name (Piotr Kozłowski, Wojciech Marcinkiewicz), a trzecie – Rodzina (Andrzej Baran i Krzysztof Baran).

fot. MOSiR

Organizatorem rozgrywek był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

fot. MOSiR

(informacja MOSiR/GA)