Bolesławianie mają zupełnie nowy portal!

Bolesławianie mają zupełnie nowy portal!
fot. Krzysztof Gwizdała IstotneInformacje.pl to najbardziej nowoczesny, dynamiczny i innowacyjny serwis internetowy, przygotowany z myślą o bolesławianach. Oferujemy Czytelnikom portal przejrzysty, atrakcyjny oraz spełniający najnowsze światowe standardy.
istotne.pl portal, istotne.pl, istotne, informacje

Nowy bolesławiecki portal IstotneInformacje.pl jest już dostępny. IstotneInformacje.pl to zupełnie nowa jakość na bolesławieckim rynku mediów. Nowoczesność, przejrzystość i innowacyjność to cechy nowego bolesławieckiego serwisu. IstotneInformacje to kontynuacja znanego wszystkim portalu Boleslawiec.org.

Z myślą o Czytelnikach zaprojektowaliśmy przyjazny, dynamiczny oraz spełniający najnowsze światowe standardy portal. Na uwagę zasługuje nowa galeria zdjęć, która została uporządkowana i podzielona na nowe kategorie.

Zachęcamy Czytelników IstotnychInformacji do komentowania aktualności z życia miasta, do dzielenia się spostrzeżeniami i uwagami – zarówno w opiniach pod informacjami, jak i na nowym forum dyskusyjnym. Forum zostało uproszczone i skonstruowane w taki sposób, aby można było wypowiedzieć się praktycznie na dowolny temat.

Modyfikacji uległ także system ogłoszeń. Dodane zostały nowe rodzaje. Wprowadzona została też możliwość edycji opublikowanego już ogłoszenia. Dzięki temu Czytelnik będzie mógł nie tylko dodać, ale również samodzielnie zmienić zamieszczoną na naszych łamach informację.

Natomiast z myślą o przedsiębiorcach i konsumentach powstała w pełni profesjonalna baza firm i instytucji. W bazie można zamieścić trzy rodzaje wpisów: darmowy (nazwa firmy i branża), podstawowy (nazwa firmy, dane teleadresowe, oferta) oraz rozszerzony (nazwa firmy, dane teleadresowe, rozszerzona oferta, oznaczenie firmy na mapie miasta i zdjęcia).

Portal IstotneInformacje.pl jest niekwestionowanym liderem wśród lokalnych serwisów internetowych. Świadczy o tym nie tylko liczba reklam, zdjęć dodanych przez Czytelników czy odsłon poszczególnych informacji. Serwis prowadzi w rankingu niezależnej firmy prowadzącej statystyki – Stat24.pl.

Cechą wyróżniającą IstotneInformacje.pl są komentarze na wysokim poziomie. To dowód, że stronę odwiedzają i czytają ludzie dorośli. Z pomysłów twórców portalu korzystali i korzystają autorzy innych stron internetowych. Redakcję IstotnychInformacji cieszy fakt, że serwis jest wzorem nie tylko dla lokalnych konkurentów.

Zapraszamy wszystkich do korzystania z nowego serwisu!

(informacja ii)