BKS przegrał w Złotoryi 0:1

Logo BKS Bobrzanie Bolesławiec
istotne.pl 0 górnik złotoryja, włókniarz, mirsk, bks bolesławiec

Pechowo rozpoczęli nowy sezon piłkarze BKS Bobrzanie Bolesławiec. Po porażce z Prochowiczanką Prochowice (2:3) bolesławianie przegrali mecz w Złotoryi. Sobotnie spotkanie z Górnikiem zakończyło się wynikiem 0:1. Zwycięską bramkę gospodarze strzelili w 90 minucie. Na listę strzelców wpisał się Adam Popecki. Bolesławianie zmarnowali w tym meczu kilka dogodnych sytuacji strzeleckich. W pierwszej połowie Paweł Rissmann trafił piłką w poprzeczkę. W drugiej połowie na bramkę Górnika nieskutecznie strzelał Sławomir Iskrzak. Drugiej okazji nie wykorzystał też Paweł Rissmann. Szansę na zdobycie gola miał też Błażej Rajchel, ale piłka po jego strzale trafiła w obrońcę.

Gospodarze wykorzystali błąd obrońców BKS i wygrali mecz. Po dwóch kolejkach spotkań BKS Bobrzanie zajmuje 14 miejsce w tabeli rozgrywek. W najbliższą środę (20 sierpnia) nasz zespół będzie podejmował u siebie Lechię Dzierżoniów. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:30.

Druga drużyna wygrała z Włókniarzem Mirsk

W niedzielę rozgrywki w klasie okręgowej rozpoczęła II drużyna BKS. Bolesławianie, po golach Kozioła, Jasińskiego i Lechowskiego, wygrali z Włókniarzem Mirsk 3:2. Po pierwszej kolejce spotkań zespół zajmuje 4 miejsce w tabeli rozgrywek.