Wyjątkowa praca, różne kierunki rozwoju i spełnienie marzeń – wszystko to znajdziesz, wstępując do policji

Wyjątkowa praca, różne kierunki rozwoju i spełnienie marzeń – wszystko to znajdziesz, wstępując do policji
fot. Krzysztof Gwizdała Jeśli chcesz robić w życiu coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilne warunki pracy – już dziś możesz zostać policjantem.
istotne.pl policja, praca

– Z każdym rokiem zawód ten cieszy się coraz większym zaufaniem obywateli. To praca dla ludzi z pasją, w prestiżowej i państwowej instytucji. Zastanawiałeś się nad pracą w policji? Zrób kolejny krok. Nie czekaj, aż ktoś inny zajmie Twoje miejsce – zachęcają bolesławieccy mundurowi.

I dodają: – Służba w policji daje niepowtarzalną szansę zawodowego rozwoju. Liczna oferta szkoleń resortowych stwarza możliwość poszerzania horyzontów, zdobycia nowych umiejętności oraz pogłębiania wiedzy i doświadczenia w różnych dziedzinach.

Zostając policjantem, tworzysz ponad 100-tysięczną formację, pomagającą obywatelom i dbającą o bezpieczeństwo wewnętrzne kraju. – To zawód dla profesjonalistów i ludzi z pasją. Dużo wymagający i dużo dający w zamian – podkreślają funkcjonariusze. – Spróbuj, bo naprawdę warto. Być może w ten sposób spełnisz również swoje ukryte marzenia. Policjant to zawód dający wiele satysfakcji, a wdzięczność osób, którym udzieliłeś pomocy, bywa bezcenna.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji można uzyskać na stronie www.policja.pl oraz pod numerem telefonu 75 6496 258. Lub osobiście w Zespole Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu.

KPP Bolesławiec/ii