Automyjnia Kärcher Yello w Kruszynie

Automyjnia Kärcher Yello w Kruszynie
fot. Automyjnia Kärcher Yello Nowo otwarta automyjnia znajduje się przy Centrum Ogrodniczym Meduza. Jest czynna 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.
istotne.pl kruszyn, automyjnia, kärcher yello, centrum ogrodnicze meduza

Zapraszamy do Automyjni Kärcher Yello w Kruszynie przy Centrum Ogrodniczym Meduza. Nowa myjnia wyposażona jest w 5 stanowisk do samoobsługowego mycia i konserwacji pojazdów przy pomocy wody pod wysokim ciśnieniem z dodatkiem środków pielęgnacyjnych. Jedno (niezadaszone) stanowisko jest przeznaczone do mycia wyższych pojazdów. Na myjni są także dostępne dwa stanowiska do odkurzania pojazdów. Najwyższą jakość zapewnia technologia Yello firmy Kärcher - światowego lidera w produkcji urządzeń myjących, wysokociśnieniowych.

Automyjnia Kärcher Yello w KruszynieAutomyjnia Kärcher Yello w Kruszyniefot. Automyjnia Kärcher Yello

Nasz Klient ma do dyspozycji: mycie wysokociśnieniowe, mycie aktywną pianą, płukanie, woskowanie i pielęgnację. Jest dostępny także specjalny program do rozpuszczania brudu. Specjalny program umożliwia usuwanie bardzo silnych zabrudzeń (np. po owadach). Automyjnia Kärcher Yello otwarta jest 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

(informacja zlecona)