Szczypiornistki z „jedynki” trzecie w strefie

Szczypiornistki
fot. MZS nr 2 Bolesławiec Ekipa z Gimnazjum Samorządowego nr 1 w Bolesławcu zajęła trzecie miejsce w Mistrzostwach Strefy Jeleniogórskiej w Piłce Ręcznej Dziewcząt.
istotne.pl 0 piłka ręczna, g1 bolesławiec

W piątek 18 marca w Jeleniej Górze został rozegrany finał Mistrzostw Strefy Jeleniogórskiej Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej w kategorii dziewcząt. Reprezentacja bolesławieckiego Gimnazjum nr 1 zajęła trzecie miejsce, zdobywając brązowe medale.

Zespół wystąpił w składzie: Karolina Zatylna, Eryka Janiec, Weronika Godek, Aleksandra Niezgoda, Martyna Andarało, Magdalena Przystarz, Ida Sałek, Jadwiga Marszałek, Justyna Deberny, Karolina Deberny, Magdalena Olszowa, Magdalena Polańska, Dominika Piszcz, Emilia Gałka i Paulina Dobiech.

Szczypiornistki z „jedynki” trzecie w strefieSzczypiornistki z „jedynki” trzecie w strefiefot. MZS nr 2 Bolesławiec

Opiekunem teamu jest Ryszard Kazimierz Posacki.