Okazja! Filmy dla dzieci w 3D za 10 zł w Forum

Okazja! Filmy dla dzieci w 3D za 10 zł w Forum
fot. BOK-MCC Spora dawka dobrych filmów podczas ferii zimowych w kinie Forum BOK-MCC. Dla dzieci i młodzieży w poniedziałki, środy i piątki wyświetlimy filmy w formacie 3D. Bilet tylko 10 zł. W stałym repertuarze animacje „Odlotowa przygoda” i „Barbie: Tajne agentki”.
istotne.pl bok-mcc, kino forum, ferie 2016

Zachęcamy dzieci i młodzież do skorzystania ze specjalnie przygotowanej na czas ferii oferty kina Forum. Wyświetlimy sześć tytułów filmowych w formacie 3D - bilet na film tylko 10 zł:

1 lutego, g. 13.00 animacja "HAPPY FEET 2 – Tupot małych stop” 3D - Tańczące pingwiny powracają w nowej, jeszcze bardziej roztańczonej i rozśpiewanej wersji! Znani z części Mambo i Gloria dochowali się synka. Ale mały Eryk cierpi na chorobliwy lęk przed tańcem... Zobacz porywające przygody roztańczonych pingwinów. Cięty dowcip, wspaniała animacja i rewelacyjna polska obsada dubbingowa sprawiają, że ten film to kino familijne na najwyższym poziomie.

3 lutego, 13.00 „Podróż do wnętrza ziemi” 3D - W ekscytującym filmie przygodowym opartym na klasycznej powieści Juliusza Verne "Podróż do wnętrza Ziemi", profesor nauk przyrodniczych wraz z bratankiem dokonują sensacyjnego odkrycia. Podczas fantastycznej wędrówki głęboko do wnętrza Ziemi, odwiedzają światy, o których istnieniu nikt dotychczas nie wiedział i spotykają wiele niezwykłych stworzeń.

5 lutego, 13.00 animacja „Lego przygoda” 3D - Pierwszy pełnometrażowy film kinowy w wersji 3D, przedstawiający przygody postaci ze świata klocków LEGO. Opowiada historię Emmeta, zwyczajnej, niewychylającej się i zupełnie przeciętnej minifigurki LEGO, którą przypadkowo wzięto za bardzo niezwykłą postać, stanowiącą klucz do ocalenia całego świata. W ten sposób Emmet dołącza do niesamowitej drużyny, która ma do wykonania pełną przygód i niebezpieczeństw misję powstrzymania złowrogiego tyrana – misję, do której Emmet jest kompletnie i przezabawnie nieprzygotowany.

8 lutego, 13.00 animacja „Legendy sowiego królestwa” 3D - Soren to młoda sowa zachwycona opowieściami ojca o Strażnikach Ga'Hoole. Gdy wraz ze starszym bratem wypada z gniazda, ich jedyną nadzieją jest odnalezienie legendarnych wojowników.

10 lutego, 15.30 „Psy i koty - odwet Kitty” 3D - Kontynuacja historii o psach i kotach walczących o dominację nad światem. Tym razem Diggs – policyjny psi wyrzutek – zostaje zwerbowany do walki z przebiegłą Kitty Galore. Kotka, która chce przejąć władzę, to poważne wyzwanie. Aby ją powstrzymać, Diggs musi jednak najpierw zmierzyć się ze swoimi nieokiełznanymi instynktami – sukces nie będzie bowiem możliwy bez pomocy Catherine... kociej agentki.

12 lutego, 13.00 „Miś Yogi” 3D - Film opowiada o mieszkających w Parku Jellystone niedźwiedziach - Yogim i jego przyjacielu Boo Boo. Pewnego dnia do parku przybywa reporterka, która staje się obiektem zainteresowań strażnika Smitha.

Więcej informacji i rezerwacja biletów na bolesławieckiej stronie kina Forum. Seanse dla grup zorganizowanych (półkolonie) gramy w dodatkowych godzinach, po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej (75 644 21 46).

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC