Strauss Gala w Forum

Strauss Gala w Forum
fot. Photokot.pl / Kamila Romaniuk & Grzegorz Baran Koncert z udziałem solistów, baletu oraz Straussowskiej Orkiestry Festiwalowej pod dyrekcją Stephena Ellery`ego w Bolesławcu, 19 listopada, czwartek o 19:00.
istotne.pl bok-mcc, kino forum, straus gala

Strauss Gala to znakomicie wyreżyserowany, pełen uroku spektakl w przepięknych kostiumach z nostalgicznej epoki słynnego Franciszka Józefa. To muzyczna podróż do krainy walca - świata pełnego gwaru, wirujących sukien, pięknych kobiet i flirtujących oficerów.

Straussowska Orkiestra Festiwalowa pod dyrekcją Stephena Ellery`ego zaprezentuje najsłynniejsze kompozycje rodziny Straussów. W programie koncertu znajdziemy cudowne walce, zabawne polki oraz najpopularniejsze fragmenty z operetek: Zemsta nietoperza, Baron cygański, Wiedeńska krew, Noc w Wenecji. Nie zabraknie oczywiście słynnego walca Nad pięknym modrym Dunajem jak również Marsza Radetzkiego.

Stylowe układy choreograficzne prezentowane przez balet oraz wspaniali soliści z pewnością sprawią, że spektakl ten będzie niezapomnianym przeżyciem. Ten jedyny w swoim rodzaju koncert zachwycił już tysiące widzów w Polsce i zagranicą. Prezentowany był w salach koncertowych i operach wielu europejskich miast, m.in. w Berlinie, Zurychu, Oslo, Kopenhadze czy Brukseli. Straussowska Orkiestra Festiwalowa występująca za granicą pod nazwą European Strauss Orchestra od sześciu lat regularnie na przełomie roku odbywa tournée po Chinach, gdzie ich koncerty obejrzało już kilkaset tysięcy widzów.

Zatem już dziś zapraszamy Państwa do beztroskiej, wspólnej zabawy w muzycznym saloniku wiedeńskim, bo … Wielka sława to żart …
Rezerwacja biletów na stronie bolesławieckiego kina Forum. Bilety w cenie 110 zł i 90 zł do nabycia w kasie kina Forum. Przypominamy, dokonane rezerwacje ważne są tylko przez 14 dni, po tym terminie są anulowane!