W weekend w kinie Froum

W weekend w kinie Froum
fot. BOK-MCC Od piątku, 16 października na ekranie kina Forum fabularyzowany dokument „Pilecki” oraz ekranizacja drugiego tomu bestsellerowej trylogii fantastycznej Jamesa Dashnera „Więzień labiryntu: Próby ognia”.
istotne.pl bok-mcc, kino forum

Jeszcze przez tydzień na ekranie: animacja dla całej rodziny: „Hotel Transylwania 2” oraz autentyczna historia o człowieku, który zapragnął przejść na linie między wieżami World Trade Center „The walk: Sięgając chmur”. Te dwa tytuły wyświetlamy w wersji cyfrowej oraz 3 D. Szczegóły i rezerwacja na: kino.bolesławiec.pl.

W filmie „Pilecki” syn Witolda Pileckiego opowiada o swoim ojcu - polskim bohaterze wojennym, który dobrowolnie trafił do obozu w Auschwitz. To polski fabularyzowany dokument w reżyserii Mirosława Krzyszkowskiego przedstawiający historię rotmistrza od czasów jego młodości, poprzez działania w czasie II wojny światowej, aż do uwięzienia i śmierci w maju 1948 roku.

„Więzień labiryntu: Próby ognia” to thriller science fiction, którego akcja rozgrywa się w świecie dotkniętym wielkim kataklizmem. Labirynt był tylko początkiem, a na bohaterów czeka jeszcze więcej niespodzianek, pułapek i mylnych tropów. Thomas był pewien, że ucieczka z labiryntu będzie oznaczała wolność dla niego i pozostałych Streferów. Tajemnicza organizacja DRESZCZ nie zakończyła jednak swych niesamowitych eksperymentów. Rozpoczyna się Faza Druga. Czas na próby ognia. Streferzy mają dwa tygodnie, aby przejść przez Pogorzelisko - najbardziej spaloną część świata, pustynię, na której na każdym kroku czyha niebezpieczeństwo. Jakby tego było mało, pojawiło się nowe zagrożenie - inna grupa, której przetrwanie zależy od unicestwienia Streferów. Nowi są zdeterminowani, aby przetrwać. Dlatego wciąż nie można przestać uciekać - chyba, że chce się być więźniem do końca życia.

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC