Hokus Pokus - magiczne miejsce w Bolesławcu

Hokus Pokus - magiczne miejsce w Bolesławcu
fot. Hokus Pokus Magiczne, ponieważ przywołuje najlepsze skojarzenia z dzieciństwa. Smak cukierków, lizaków. Ich słodki zapach. Tu podobny miś, jaki lata temu siedział na półce w pokoju dziecięcym.
istotne.pl zabawki, rękodzieło, hokus pokus, słodycze

A tam pudełko na skarby - każdy takie miał! A znowu na stole leżą czapeczki dziergane, które przywołują wspomnienia tych robionych przez nasze babcie. Jednym słowem - smak dzieciństwa!

W Hokus Pokus oferuję ręcznie robione lizaki i cukierki, które są na bazie naturalnych aromatów, bez konserwantów. Swymi kolorami i smakiem czarują uśmiechy na buziach od 2 do 102 lat.

Hokus Pokus to również galeria rękodzieła, w której dla każdego znaleźć można niepowtarzalny prezent z "duszą". Na tę chwilę zapraszam po śliczne i mięciutkie zabawki, niepowtarzalną biżuterię, wesołe lusterka, zabawne czapeczki, kolorowe pudełka na skarby oraz kartki okolicznościowe.

Asortyment z każdym tygodniem się poszerza. W mojej pracowni można zamówić kartki na różne okazje, zaproszenia, albumy i wiele innych rzeczy, które np. oprawią Państwa wyjątkowe chwile.
Na Państwa życzenie artyści przygotują przedmiot na prezent lub dekorację.

Bolesławiec, ul. Tyrankiewiczów 15 (naprzeciwko I LO),
Czynne od poniedziałku do piątku od 8.30 do 16.30,
w soboty od 10.00 do 14.00,
tel. 731 721 476,
Hokus Pokus na Facebooku