Kawalec, Borys, Potocka i Robakiewicz w Forum

Kawalec, Borys, Potocka i Robakiewicz w Forum
fot. BOK-MCC Za nami kolejny udany wieczór w ramach kulturalny czwartków. Bolesławiecka publiczność obejrzała zabawną sztukę Kanadyjczyka Norma Fostera.

„Randka w ciemno na dwie pary” to zabawna, romantyczna komedia, która cieszy się dużą popularnością i od dwóch lat gości na scenach całej Polski. Spektakl z dużym humorem, ale i sporą dozą refleksji opowiada o potrzebie uczucia, samotności i próbie znalezienia życiowego partnera przez ludzi po czterdziestce. Bohaterowie, dwie przyjaciółki i dwaj przyjaciele, muszą się zmierzyć z lawiną zdarzeń, które zapoczątkuje zamieszczenie ogłoszenia na portalu randkowym. Dużym atutem sztuki są zarówno aktorzy, którzy tworzą doskonałe i bardzo przekonujące kreacje, jaki i szybkie zwroty akcji i wywołujące śmiech, dialogi. W Bolesławcu w bohaterów spektaklu wcielili się: Jacek Kawalec, Olga Borys, Małgorzata Potocka i Maciej Robakiewicz.

O tym, że wszyscy znakomicie bawili się na spektaklu świadczyła żywiołowa reakcja publiczności, wybuchy śmiechu oraz burze oklasków, podsumowujące kolejne doskonale zagrane sceny.

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC