Uczniu, nagraj film pod hasłem „Dziękuję, nie palę”

Uczniu, nagraj film pod hasłem „Dziękuję, nie palę”
fot. Marcin Zabawa Do piatku, 23 października wydłużony został termin zgłoszeń do drugiej edycji konkursu na film zawierający przesłanie „Dziękuję nie palę”. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
istotne.pl bok-mcc, piotr roman, cik orzeł, jacek klakoćar

Twórcy filmu mogą wykorzystać różnego rodzaju gatunki filmowe: reportaż, wywiad, dokument, opowieść fabularyzowaną itp. Autorem filmu może być jedna osoba lub maksymalnie trzyosobowy zespół. Dopuszczalny czas trwanie filmu konkursowego, to 10 minut.

Aby zgłosić film do konkursu, należy dostarczyć do dnia 23 października, do Centrum Integracji Kulturalnej Orzeł przy ul. Chopina 17, kopię filmu w formie cyfrowej na CD lub DVD w formacie AVI lub MPG oraz wypełnioną kartę zgłoszeniową.

Regulamin konkursu i Karta zgłoszeń na stronie Bolesławieckiego Ośrodka Kultury-Międzynarodowego Centrum Ceramiki.

Celem konkursu jest promocja zdrowego stylu życia. Ukazanie szkodliwego wpływu palenia na człowieka, społeczeństwo oraz otoczenie. Kształtowanie postaw asertywnych, uzasadnienie i wzmocnienie postaw zobowiązujących do nie palenia. Prezentacja i upowszechnienie twórczych osiągnięć filmowych, pobudzenie kreatywności młodzieży oraz poznanie i doskonalenie umiejętności posługiwaniem się warsztatem filmowca i językiem filmu.

Organizatorem konkursu jest Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bolesławcu i Bolesławiecki Ośrodek Kultury-Międzynarodowe Centrum Ceramiki. Patronat honorowy nad konkursem objęli: Jacek Klakoćar Dolnośląski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny oraz Piotr Roman Prezydent Miasta Bolesławiec.

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC