BOK-MCC zaprasza na warsztaty z dynią

BOK-MCC zaprasza na warsztaty z dynią
fot. BOK-MCC Zapraszamy na warsztaty plastyczne „Kolory jesieni”, które odbędą się w sobotę, 24 października o11:00 w pracowni ceramiczno-rzeźbiarskiej BOK-MCC (II piętro).
istotne.pl bok-mcc, warsztaty

Zajęcia są bezpłatne! Warsztaty dla dzieci w wieku szkolnym (dzieci do 10. roku życia zapraszamy obowiązkowo z opiekunami). Ilość miejsc ograniczona! Zapisy w Punkcie Informacji Turystycznej i Kulturalnej BOK-MCC, tel. 75 645 32 90.

Jesienne warsztaty na stałe wpisały się w program wydarzeń Bolesławieckiego Ośrodka Kultury – Międzynarodowe Centrum Ceramiki i niezmiennie rok rocznie cieszą się ogromną popularnością. Podczas sobotnich zajęć pod okiem naszych instruktorów Doroty Dziedzic – Lechowskiej, Edyty Orlińskiej i Katarzyna Zarówny powstaną piękne i oryginalne dekoracje z dyni, które przyozdobią wnętrza domów i mieszkań warsztatowiczów. Na każdego uczestnika czekać będzie dynia, która przeobrazi się w małe dzieło sztuki.

Dziękujemy, za dynie na warsztaty Państwu Grażynie i Bogdanowi Mosiądz z Specjalistycznego Gospodarstwa Rolnego w Różyńcu.

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC