Voskovy, duet producencki z Bolesławca, z nową epką i teledyskiem

Voskovy, duet producencki z Bolesławca, z nową epką i teledyskiem
fot. archiwum Voskovych Duet Voskovy [czyt. woskowi], który tworzą bolesławianie Filip Libner i Patryk Majewski, wydał właśnie nową epkę. Materiał promuje teledysk do utworu „Myślę tylko o tym, czego nie wiesz”.
istotne.pl voskovy

O Voskovych pisaliśmy już w 2010 r., przy okazji wydania ich debiutanckiego krążka „Get Fejm Or Die Tryin’”. Od tego czasu zmieniło się wiele. – Praktycznie wszystko, dużo zmian w życiu osobistym – całe szczęście na dobre u jednego i drugiego – mówią Filip Libner i Patryk Majewski. – Otworzyliśmy swoje studio we Wrocławiu, w którym pracujemy, realizując zarówno swoje projekty, jak i projekty innych artystów z różnych gatunków muzycznych. Przez cały czas od naszej pierwszej rozmowy szlifowaliśmy swój warsztat, wydaliśmy 2 autorskie albumy i wyprodukowaliśmy kilkadziesiąt utworów dla różnych artystów, za które otrzymaliśmy m.in. złotą płytę.

Właśnie ukazała się ich najnowsza epka „Złe towarzystwo”, nagrana razem z Sariusem i W.E.N.Ą. – Pracowało nam się bardzo dobrze, znamy i lubimy się osobiście, co bardzo sprzyjało w szybkiej i efektywnej pracy – opowiadają Voskovy. – Zamknęliśmy się na 4 dni u nas w studio. Utwory powstawały w krótkim czasie, ponieważ wiedzieliśmy, po co się znaleźliśmy wspólnie w Dobre Ucho Studio i co dokładnie chcemy w nim zrobić.

Materiał promuje teledysk do utworu „Myślę tylko o tym, czego nie wiesz”. Jego scenariusz to zasługa samych Voskovych i Jana Wygi z ekipy Exformers. Zdjęcia do tego klipu nakręcono w Łodzi i Wrocławiu.

Plany na przyszłość? – Mamy ich sporo: rozwój Dobre Ucho Studio, produkcja muzyki na kilkanaście płyt w 2016 roku oraz muzyka na płyty wyprodukowane w całości przez nas – wyliczają. – Nie mamy zamiaru zwolnić, wręcz przeciwnie, dopiero nabieramy wiatru w żagle.