Jak w Bolesławcu obchodzono święto kina?

Jak w Bolesławcu obchodzono święto kina?
fot. BOK-MCC W sobotę, w ramach ogólnopolskiej akcji „Święto Kina” Forum odwiedziło ponad 650 widzów, którzy wybrali dla siebie coś z siedmiu proponowanych w tym dniu tytułów.
istotne.pl bok-mcc, kino forum

To był wyjątkowy dzień, dla miłośników dużego ekranu w całej Polsce. Wszystkie kina biorące udział w akcji obniżyły ceny biletów do 11 zł na filmy 2D i 14 zł na filmy 3D. W kinie Forum największą popularnością cieszył się, wyświetlany specjalnie na tę okazję, seans filmu „Listy do M 2”. Na naszym ekranie znalazły się również dwie animacje dla najmłodszych „Dobry Dinozaur” i w ramach cyklu Poranek na bis „Minionki”, a także obsadzona gwiazdami amerykańska komedia „Kochajmy się od święta”, hiszpański dramat z Penelope Cruze „Ma Ma”, ponadczasowa opowieść o żądzy władzy, zdradzie, pasji i szaleństwie - „Makbet” oraz bożenarodzeniowy horror „Krampus. Duch Świąt”.

Zachęcamy mieszkańców Bolesławca i okolic, do jak najczęstszego korzystania z oferty kina Forum. Na naszych widzów czeka atrakcyjny repertuar, dwie klimatyzowane sale na 49 i 420 miejsc, z wygodnymi fotelami i nowoczesnym sprzętem audiowizualnym oraz kawiarenka Filmowa Cafe. Informacje o bieżącym repertuarze znajdują się na stronie: www.kino.boleslawiec.pl

Święto Kina ma za zadanie popularyzować oglądanie filmów na dużym ekranie (w tym filmów polskiej produkcji), wyrabiać nawyk chodzenia do kina oraz inspirować do ciekawych rozmów, przemyśleń, ale także do zabawy i relaksu. Akcja - Święto Kina ma być kontynuowana w kolejnych latach. Kampania współfinansowana przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC