Repertuar kina Forum na weekend

Repertuar kina Forum na weekend
fot. BOK-MCC „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy”, świąteczna animacja dla młodych „Święty Mikołaj dla wszystkich, amerykańska komedia „Kochajmy się od święta” i hiszpański dramat z Penelope Cruz.
istotne.pl bok-mcc, kino forum

„Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy” w piątek 18 grudnia na dwóch seansach o godz. 00.01 (w nocy, z czwartku na piątek) i o godz. 18.00 dla fanów gwiezdnej sagi przygotowaliśmy konkursy z nagrodami. Widzowie, którzy przyjdą na te seanse do kina Forum w przebraniu lub też przyniosą ze sobą filmowe rekwizyty wezmą udział w losowaniu nagród z motywem Gwiezdnych Wojen. W repertuarze kina Forum dostępne są następujące wersje i formaty filmu: 2D dubbing, 3D dubbing, 2D napisy, 3D napisy. George Lucas, wizjoner, scenarzysta i reżyser Gwiezdnych wojen, stworzył wypełnione tajemniczą Mocą gwiezdne uniwersum, którego trzonem jest sześć pełnometrażowych filmów.

„Święty Mikołaj dla wszystkich”. Już niedługo Gwiazdka, czas prezentów dla wszystkich dzieci. Ale co ze zwierzakami? Czy Mikołaj o nich zapomniał? A może po prostu o nich nie wie? Trzy młode zwierzaki postanawiają to zmienić i wyruszają na spotkanie z Mikołajem. Niosą ze sobą listę prezentów dla całej gromady swych przyjaciół. Jednak do Gwiazdki nie zostało już wiele czasu a droga jest długa i pełna niebezpieczeństw. Chyba będą z tego potrójne kłopoty.

Szczegóły i rezerwacja na bolesławieckiej stronie kina Forum.

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC