Wierna i Niewinne premierowo w Forum

Wierna i Niewinne premierowo w Forum
fot. BOK-MCC Na ekranie kina Forum BOK-MCC premierowo dwa tytuły: trzecia część kasowego hitu „Seria Niezgodna: Wierna” oraz oparty na prawdziwej historii najnowszy obraz Anne Fontaine dramat „Niewinne”.
istotne.pl bok-mcc, kino forum

Ponadto na prośbę naszych widzów odbędą się dwa dodatkowe seanse polskiej komedii „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”. Zapraszamy w sobotę, 12 marca o godz. 14.00 oraz w niedzielę o godz. 15.45.

Drugi tydzień na naszym ekranie film fabularny zrealizowany w hołdzie Żołnierzom Wyklętym „Historia Roja”, a dla młodych widzów czwarta część serii o najsłynniejszych wiewiórkach świata „Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa”.

„Seria Niezgodna: Wierna” tym razem Tris i Cztery muszą przekroczyć granicę metropolii przyszłości i wejść do zupełnie nieznanego sobie świata, ukrywanego przez system.

Jest to jedyny sposób, by ocalić ludzkość i zniszczyć dyktaturę. To, co odkryją po drugiej stronie, każe im zweryfikować wszystko, w co dotąd wierzyli i raz jeszcze dokonać podstawowych wyborów dotyczących odwagi, wierności, poświęcenia i miłości. Czeka ich ostateczna walka o świat, o siebie, o miłość.

„Niewinne” oparty na prawdziwej historii najnowszy obraz Anne Fontaine. Zrealizowany w całości w Polsce film, z udziałem znakomitych polskich aktorek (m.in. Agaty Kuleszy, Agaty Buzek, Joanny Kulig, Elizy Rycembel i Anny Próchniak). Film zyskał przychylność krytyków i znalazł się w rankingu 10 najważniejszych tytułów Sundance według Vogue Magazine. Tuż po drugiej wojnie światowej francuski Czerwony Krzyż prowadzi akcję repatriacji i gromadzi swoich obywateli w szpitalu. Wśród lekarzy jest młodziutka Matylda Beaulieu. W szpitalu zjawia się siostra z oddalonego o kilka kilometrów klasztoru i błaga o pomoc dla umierającej kobiety. Problemem jest poród jednej z zakonnic… Okazuje się, że siostry padły ofiarą zbiorowego gwałtu dokonanego przez czerwonoarmistów. Matylda chce sprowadzić pomoc, lecz Matka Przełożona chce za wszelką cenę ukryć tajemnicę, żeby uniknąć skandalu. Witana przez zakonnice z nieufnością, Matylda wkracza w nieznany sobie świat i zaprzyjaźnia się z siostrą Marią. Razem odkryją przerażającą prawdę, ukrytą za murami klasztoru…

W sobotę, 12 marca w „Poranku na bis” dla młodych widzów „Podróż do wnętrza ziemi 3D” film wyświetlimy w technologii 3D, bilet tylko 9 zł. „Podróż do wnętrza ziemi 3D” to ekscytujący film przygodowy oparty na klasycznej powieści Juliusza Verne "Podróż do wnętrza Ziemi". Profesor nauk przyrodniczych wraz z bratankiem dokonują sensacyjnego odkrycia. Podczas fantastycznej wędrówki głęboko do wnętrza Ziemi, odwiedzają światy, o których istnieniu nikt dotychczas nie wiedział i spotykają wiele niezwykłych stworzeń.

Szczegóły i rezerwacja na bolesławieckiej stronie kina Forum.