Erotyczna komedia omyłek na deskach Forum

Erotyczna komedia omyłek na deskach Forum
fot. BOK-MCC W czwartkowy wieczór, 10 marca, w BOK-MCC znani i lubiani aktorzy: Anna Korcz, Sambor Czarnota, Piotr Szwedes, Martyna Kliszewska i Dorota Zięciowska wystąpili w spektaklu wyłącznie dla widzów dorosłych.
istotne.pl bok-mcc, kino forum

Akcja „Hiszpańskiej muchy” rozgrywa się w Londynie lat trzydziestych. W klimat tego okresu przeniosły widza doskonale dobrane do charakteru postaci kostiumy zaprojektowane przez Tomasza Ossolińskiego i Dorotę Goldpoint oraz scenografia w stylu Art Deco projektu Witolda Stefaniaka.

W sztuce, reżyser teatralny Arthur Spender przygotowuje pochłaniającą ogromny budżet rewię z Norą Wallins, gwiazdą londyńskich teatrów muzycznych w roli głównej. Nieograniczone wyobraźnią pomysły inscenizatorskie zupełnie wyczerpały budżet przeznaczony na realizację sztuki. W tej sytuacji reżyser prosi o pomoc producenta. Ten stawia jednak swoiste ultimatum, które uruchamia machinę erotycznych omyłek...

Wspaniałe kreacje aktorskie, świetny humor, dynamiczna akcja oraz szalenie zabawne dialogi oraz włączenie publiczności do akcji, zapewniły widzom fantastyczną zabawę.

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC