Wyniki zawodów w piłce ręcznej szkół w roku 2015/2016

Wyniki zawodów w piłce ręcznej szkół w roku 2015/2016
fot. MOS Zwycięzcami zostali: I i II Liceum Ogólnokształcące oraz Gimnazjum nr 1.
istotne.pl sport, piłka ręczna

Wyniki szkół ponadgimnazjalnych

Klasyfikacja końcowa dziewcząt

  1. I Liceum Ogólnokształcące – 3 pkt. 19 : 12
  2. II Liceum Ogólnokształcące – 2 pkt. 11 : 17
  3. Zespół Szkół Budowlanych – 1 pkt. 14 : 15

Klasyfikacja końcowa chłopców

  1. II Liceum Ogólnokształcące – 8 pkt. 60 : 20
  2. Zespół Szkół Mechanicznych – 6 pkt. 43 : 17
  3. I Liceum Ogólnokształcące – 4 pkt. 26 : 40
  4. Zespół Szkół Elektronicznych – 2 pkt. 34 : 42
  5. Zespół Szkół Budowlanych – 0 pkt. 18 : 52

Mistrzyniami Powiatu zostały: Sandak Monika, Petters Klaudia, Karpińska Anita, Baran Eryka, Witkowska Aleksandra, Klementowska Aneta, Poznańska Magdalena, Grabarz Klaudia, Walera Martyna i Regińska Natalia i w.w. zagraja w zawodach strefowych w Bolesławcu (termin do ustalenia).
Mistrzami Powiatu zostali : Rajfur Jakub, Wakuła Marcin, Rydzak Dastin, Górniak Rafał, Cibor Miłosz, Szewc Krystian, Miketiuk Kamil, Michalski Paweł, Durda Roman, Pachom Bartek, Fiedorczuk Karol, Martynowski Wojciech i Mocny Wojciech (op. Napiórkowski Piotr) i oni też zagraja w zawodach strefowych w Bolesławcu (termin do ustalenia).

Wicemistrzami Powiatu zostali: Chojnicki Patryk, Smarzych Maciej, Chałka Bartosz, Kalinowski Jakub, Smolarek Krystian, Pugacz Mateusz, Ładocha Paweł, Różnicki Kacper, Wilk Maciej, Woźniak Patryk, Szewczyk Bartosz, Skiba Marcin, Hutnik Jarosław i Kutela Dawid (op. Dudak Kamil) i oni zagrają w zawodach strefowych w Jeleniej Górze (termin do ustalenia).

Na zakończenie Mistrzostw uczestniczącym drużynom wręczono dyplomy, zwycięskim zespołom puchary, a w zawodach uczestniczyły 34 dziewczyny ( 3 z licencją LA, 3 z licencją z siatkówki i 1 z triathlonu) i 70 chłopców (11 z licencją piłki nożnej, 8 z LA i 3 z koszykówki).

Wyniki gimnazjów

Klasyfikacja końcowa dziewcząt

  1. Gimnazjum 1 Bolesławiec – 2 pkt. 18:9
  2. Gimnazjum Nowogrodziec – 0 pkt. 9:18

Klasyfikacja końcowa chłopców

  1. Gimnazjum 1 Bolesławiec – 4 pkt. 29:12
  2. Gimnazjum Nowogrodziec – 2 pkt. 19:20
  3. Gimnazjum 2 Bolesławiec – 0 pkt. 12:28

Mistrzyniami Powiatu zostały: Janiec Eryka, Niezgoda Aleksandra, Godek Weronika, Marszałek Jadwiga, Rudek Anna, Polańska Magdalena, Sałek Ida, Deberny Justyna, Andarało Martyna, Przystarz Magdalena, Zatylna Karolina, Piszcz Dominika, Olszowa Magdalena, Hajdamowicz Karolina, Bartkowiak Natalia, Gałka Emilia i Luszka (op. Posacki Ryszard) i w/w. zagrają w zawodach strefowych 11.03.16. w Bolesławcu. Mistrzami Powiatu zostali : Kawka Kamil, Puzio Adrian, Kowalonek Dawid, Suduł Dawid, Kozioł Miłosz, Jarczewski Cezary, Tyndyk Kamil, Chlastawa Marcel, Durda Patryk, Giergielewicz Mateusz, Bartkowiak Kamil, Gwiżdż Jakub, Ziółkowski Arkadiusz, Dudziak Artur i Medyński Mateusz (op. Bernacki Adrian) i w/w. zagrają w zawodach strefowych 17.03.16. też w Bolesławcu.

Wicemistrzami Powiatu zostali: Trembacz Jakub, Jasiński Kacper, Kowzan Arkadiusz, Kozioł Jacek, Engel Piotr, Rutyna Andrzej, Szuszkiewicz Piotr, Kiełbowicz Maciej, Zarembecki Bolesław, Mazur Jakub, Jasiński Bartosz, Jasiński Patryk i Burdyna Damian (op. Marek Dariusz) i oni zagrają w zawodach strefowych też 17.03.16. w Jeleniej Górze.

Uczestniczące szkoły otrzymały dyplomy, zwycięskie drużyny puchary, a w zawodach uczestniczyło 29 dziewcząt (w tym 12 z licencją LA) i 45 chłopców (20 z licencją nożnej, 8 z LA i 2 z koszykówki).

Jerzy Stanik / ii