Marcowy DKF w Forum

Marcowy DKF w Forum
fot. BOK-MCC Spotykamy się w poniedziałki o godz. 19.00 w kinie Forum BOK-MCC. Karnet w cenie 15 zł do nabycia w kasie Kina Forum do 7 marca. 
istotne.pl bok-mcc, kino forum

W marcowym programie Dyskusyjnego Klubu Filmowego DKFbok trzy tytuły: francuski komediodramat o szalonej i namiętnej miłości „Moja miłość”, kipiąca emocjami komedia w plenerach mroźnej Islandii: "Barany. Islandzka opowieść" oraz „Big Short” historia oparta na prawdziwych wydarzeniach, które stały się zarzewiem ogólnoświatowego kryzysu 2007-2010. 

7 marca „Moja miłość” - film supermodelki i aktorki Maïwenn, nagrodzony w Cannes za najlepszą rolę kobiecą. Georgio (Vincent Cassel) to mężczyzna, przy którym nie można się nudzić. Jest uosobieniem marzeń każdej kobiety, pewny siebie, dowcipny, spontaniczny. Kiedy pojawia się w życiu Tony (Emmanuelle Bercot), zmienia je o 180 stopni. Ten związek jest jak narkotyk - wciąga, uzależnia i działa jak emocjonalny rollercoaster.

14 marca „Barany. Islandzka opowieść”, to historia o dwóch wyjątkowo upartych, skonfliktowanych ze sobą braciach, mieszkających na odludziu. To pełna ciepła i ironicznego humoru pochwała przekornej ludzkiej natury. Zwycięzca sekcji Un Certain Regard festiwalu w Cannes. Islandzki kandydat do Oscara.

21 marca „Big Short” - zadziwiające, jak zaledwie kilku mężczyzn - poprzez spekulacje, malwersacje, balansowanie na granicy prawa - doprowadziło do gigantycznej zapaści gospodarczo-ekonomicznej właściwie w każdym zakątku globu. Sensacyjne kulisy wydarzeń, które wpłynęły na każdego z nas. W filmie zobaczymy plejadę gwiazd: Brada Pitta, Christiana Bale'a, Ryana Goslinga, Steve'a Carella, Melissę Leo, Marisę Tomei, Karen Gillan i Selenę Gomez.

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC