Medal Ewy Ochockiej na Halowych Mistrzostwach Polski Seniorów

fot. MKS Bolesłavia W rozgrywanych w Toruniu Halowych Mistrzostw Polski Seniorów wychowanka MKS Bolesłavia Bolesławiec – Ewa Ochocka (trener Małgorzata Markowska) zdobyła srebrny medal i tytuł wicemistrzyni Polski w kategorii senior w biegu na dystansie 60m przez płotki.
istotne.pl 0 bolesłavia, ewa ochocka

Podczas rozgrywanych w Toruniu Halowych Mistrzostw Polski Seniorów wychowanka MKS Bolesłavia Bolesławiec – Ewa Ochocka (trener Małgorzata Markowska) zdobyła srebrny medal i tytuł wicemistrzyni Polski w kategorii senior w biegu na dystansie 60m przez płotki.

Zarówno w kwalifikacjach, jak i w finale lekkoatletka uzyskała czas 8.39. Najlepszą w kategorii kobiet okazała się Karolina Kołeczek z Sandomierza. W konkurencji 60m Ewa uplasowała się na finałowym 7 miejscu.

Obecnie Ewa Ochocka jest zawodniczką KS AZS AWF Wrocław, trenuje pod okiem Williama Rostka.

W ubiegły czwartek została laureatką Nagród Prezydenta Miasta za Promocję Miasta w 2015 roku.