Dobre kino na weekend

Dobre kino na weekend
fot. BOK-MCC Od piątku, 4 marca, na ekranie kina Forum BOK-MCC dla najmłodszych czwarta część serii o najsłynniejszych wiewiórkach świata „Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa”.
istotne.pl bok-mcc, kino forum
  • „Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa” - seria zbiegów okoliczności sprawia, że Alvin, Szymon i Teodor zaczynają wierzyć, że ich opiekun Dave ma zamiar oświadczyć się swojej dziewczynie, a ich samych porzucić. Wyruszają więc na szaloną wyprawę, by zapobiec nadciągającej katastrofie…
  • „Historia Roja”, wiosna 1945 roku. 20-letni Mieczysław Dziemieszkiewicz, pseudonim "Rój", traci starszego brata, dowódcę oddziału Narodowych Sił Zbrojnych na Mazowszu, zamordowanego przez żołnierzy sowieckich. Wraca w rodzinne strony i wstępuje do Narodowego Zjednoczenia Wojskowego. Jako dowódca oddziału partyzanckiego przez kolejnych 6 lat kontynuuje walkę o wolną Polskę z sowieckim okupantem, siejąc postrach wśród funkcjonariuszy UB i kolaborantów. Komunistyczne władze robią wszystko, aby namierzyć i zlikwidować "wroga władzy ludowej".
  • „Deadpool” - Wade Wilson, niegdyś agent służb specjalnych, a obecnie najemnik - poddany zostaje nielegalnemu eksperymentowi, w wyniku którego nabywa niezwykłych mocy samouzdrawiania. Odtąd staje się znany jako "Deadpool" i wyposażony w nowe zdolności oraz czarne poczucie humoru wyrusza z misją wymierzenia sprawiedliwości człowiekowi, który niemal zniszczył mu życie.

Drugi tydzień na naszym ekranie polska komedia z plejadą gwiazd w rolach głównych czyli „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” - siedem różnych historii, które się ze sobą przeplatają, siedem spojrzeń na mężczyzn, ich relacje i związki.

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC