Romuald Kujawa nowym szkoleniowcem BKS

Romuald Kujawa nowym szkoleniowcem BKS
fot. MZ We wtorek (15 września) nowy trener spotkał się z piłkarzami i przeprowadził pierwszy trening.
istotne.pl bks bobrzanie, trener, andrzej kisiel, romuald kujawa

53-letni Romuald Kujawa zastąpił trenera Andrzeja Kisiela, który zdecydował się zrezygnować z trenowania po przegranym spotkaniu BKS z Polonią Trzebnica. Romuald Kujawa, to wcześniej piłkarz, a później też i trener. Jest doskonale znany, zwłaszcza na Dolnym Śląsku. Grał w takich klubach jak: Śląsk Wrocław, Zagłębie Lubin czy Miedź Legnica.

Romuald Kujawa nowym szkoleniowcem BKSRomuald Kujawa nowym szkoleniowcem BKSfot. MZ

W swojej piłkarskiej karierze wystąpił także w barwach narodowych. Było to w meczu towarzyskim Polska - Finlandia, w 1991 roku. Padł wówczas remis 1:1. Jako piłkarz grał na pozycji obrońcy. Przed nowym trenerem trudne zadanie. Po 6 kolejkach spotkań seniorzy BKS zajmują ostatnie miejsce w tabeli, mając tylko 1 punkt na koncie. A już w najbliższej kolejce zespół czeka wyjazd na trudny mecz z Bielawianką Bielawa. Nie ma co ukrywać, że kibice i zarząd liczą, że doświadczenie i umiejętności nowego trenera wpłyną pozytywnie na grę naszej drużyny.

Nowemu trenerowi życzymy powodzenia i pozytywnych efektów pracy z zespołem. Dziękujemy też odchodzącemu trenerowi Andrzejowi Kisielowi za pracę w klubie i za wszystkie sportowe emocje i zwycięstwa, jakimi mogliśmy się cieszyć jako kibice. Dziękujemy Trenerze.