Turniej siatkówki: święto BTS Elektros Bolesławiec – juniorzy, kadeci i seniorzy zwycięscy

Juniorzy BTS Elektros
istotne.pl 0 bts bolesławiec

W sobotę 12 września w sali I Liceum Ogólnokształcącego w Bolesławcu odbył się Młodzieżowy Turniej Piłki Siatkowej, współfinansowany ze środków Powiatu Bolesławieckiego, w którym zmierzyły się zespoły kadetów i juniorów z województw dolnośląskiego i lubuskiego.

Siatkarze BTS Elektros Bolesławiec – zarówno kadeci, jak i juniorzy – okazali się niegościnni i zajęli pierwsze lokaty. Poniżej wyniki poszczególnych spotkań:

• w kategorii kadetów:
    • BTS Elektros Bolesławiec – UKS PCO Volley Żarów 4:1 (25:22, 25:19, 22:25, 25:13, 25:14)
  • w kategorii juniorów:
    • MUKS Ikar Legnica – UKS Orliki Iłowa 2:0 (25:11, 25:22)
    • BTS Elektros Bolesławiec – UKS PCO Volley Żarów 2:1 (25:21, 22:25, 15:8)
    • UKS Orliki Iłowa – UKS PCO Volley Żarów 2:0 (25:22, 25:14)
    • BTS Elektros Bolesławiec – MUKS Ikar Legnica 2:1 (20:25, 26:24, 16:14)
    • BTS Elektros Bolesławiec – UKS Orliki Iłowa 2:0 (25:18, 25:22)
    • UKS PCO Volley Żarów – MUKS Ikar Legnica 0:2 (4:25, 8:25).

4. UKS PCO Volley Żarów.

Najlepszym zawodnikiem turnieju w kategorii juniorów został Piotr Filistyński, a w kategorii kadetów – Marcel Reliszka (obaj z BTS Elektros Bolesławiec).

Co więcej, w jeleniogórskim turnieju siatkówki, który miał miejsce 12 września br., zwycięzcami okazali się… seniorzy BTS Elektros, którzy wygrali wszystkie mecze 2:0, pokonując m.in. team Ikara Legnica. To historyczny dzień dla naszych siatkarzy i znakomity prognostyk na przyszłość.