Jesienny sezon teatralny na deskach Forum BOK-MCC

Jesienny sezon teatralny na deskach Forum BOK-MCC
fot. BOK-MCC Tej jesieni na naszej scenie ulubione kabarety, balet dla dzieci, świetne spektakle teatralne oraz niesamowity koncert i widowisko muzyczno-taneczne.
istotne.pl bok-mcc, kino forum

W sali Forum sezon kulturalnych czwartków rozpoczynamy, 24 września o g. 18.00 dużą dawką humoru w wykonaniu Formacji Chatelet. Kabareciarze zaprezentują swój najnowszy program „Wojna Płci” - mocną stroną spektaklu są satyryczne filmiki obrazujące śmieszność codziennych życiowych sytuacji.

Tydzień później, 1 października, o 18.00 nie tylko dla najmłodszych „Bajka baletowa: Jezioro łabędzie”. Narracja została połączona ze scenami baletowymi tańczonymi w przepięknych kostiumach, na tle bajecznej scenografii, co pobudza i mocno oddziałuje na dziecięcą wyobraźnię. Młodzi widzowie włączani są w spektakl i poznają tajemnice tańca klasycznego.

Kolejny czwartek – teatralny, 8 października, o 19.00 wystąpią znani aktorzy w spektaklu „Przekręt (nie)doskonały”. To esencja brytyjskiego humoru! Inteligentna, pełna wdzięku, świetnie skonstruowana komedia obyczajowa, która od premiery w Theatre Royal Windsor w 1984 roku praktycznie nie schodzi z afisza.

Następnie, 15 października o 18.00 czeka na nas równie doskonałe przedstawienie i zabawa w spektaklu „Randka w ciemno, na dwie pary”. To zmyślnie ułożona historia, sprawne dialogi oraz dużo śmiechu.

22 października o 17.30 - spotkanie z Marcinem Dańcem. Fenomen kabareciarza wiąże się z jego znakomitym kontaktem z publicznością, której reakcje stają się częścią programu.

Wyjątkowy spektakl multimedialny „Utwory Pink Floyd w blasku księżyca” - 12 listopada o 19.00. Na dwugodzinne muzyczne widowisko zaprasza grupa Spare Bricks, czołowy polski coverband zespołu Pink Floyd.

Natomiast, 19 listopada o 19.00 na naszej scenie „STRAUSS GALA” znakomicie wyreżyserowany, pełen uroku spektakl muzyczno-taneczny. Artyści wystąpią w przepięknych kostiumach z nostalgicznej epoki słynnego Franciszka Józefa. Koncert z udziałem solistów, baletu oraz Straussowskiej Orkiestry Festiwalowej pod dyrekcją Stephena Ellery`ego.

W czwartek, 26 listopada o 19.00 - kabaretowi ulubieńcy grupa HRABI, połączyła siły z kabaretem Jurki i wspólnie wystąpią przed bolesławiecką publicznością w programie "Aktorem w płot". To niesamowity i jedyny taki program. Każdy miłośnik dobrego humoru powinien to zobaczyć, bo warto!

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC