Własny biznes z automatem parowym!

Własny biznes  z automatem parowym!
fot. whitepress.pl Każdy, kto marzy o założeniu własnego dochodowego biznesu, ale jeszcze nie ma konkretnie sprecyzowanych planów, koniecznie powinien bliżej przyjrzeć się takiemu tematowi jak... myjnie parowe!
istotne.pl auto, myjnia

Mają one całe mnóstwo zalet i coraz to więcej właścicieli samochodów w trosce o swoje pojazdy sięga po takie właśnie rozwiązanie. Czym charakteryzuje się myjnia parowa, dlaczego jej nabycie jest świetną inwestycją, gdzie sprawdzi się najlepiej? Przyjrzyjmy się bliżej odpowiedziom na wszystkie te pytania.

Każdy, kto marzy o założeniu własnego dochodowego biznesu, ale jeszcze nie ma konkretnie sprecyzowanych planów, koniecznie powinien bliżej przyjrzeć się takiemu tematowi jak... myjnie parowe! Mają one całe mnóstwo zalet i coraz to więcej właścicieli samochodów w trosce o swoje pojazdy sięga po takie właśnie rozwiązanie. Czym charakteryzuje się myjnia parowa, dlaczego jej nabycie jest świetną inwestycją, gdzie sprawdzi się najlepiej? Przyjrzyjmy się bliżej odpowiedziom na wszystkie te pytania.

Urządzenie parowe – alternatywa dla tradycyjnej myjni!

Urządzenie parowe czy też tak zwana myjnia parowa, jak sama nazwa to sugeruje, myje parą i to nie „byle jaką”, ale parą pod ciśnieniem średnio od 8 do 10 barów, o temperaturze od 80 do maksymalnie 120 stopni C. Para dosłownie wystrzeliwana z pistoletu pod takim ciśnieniem i o tak wysokiej temperaturze sprawia, że nawet największy, najbardziej uporczywy brud nie ma najmniejszych szans.

Należy wiedzieć, że umycie samochodu średniej wielkości pociąga za sobą konieczność zużycia średnio od 1 do 4 litrów wody podczas gdy tradycyjne mycie to strata nawet do 180 litrów! Gorąca para ma tak intensywne działanie, iż nie trzeba dodatkowo stosować żadnych chemicznych środków czyszczących, ma także działanie dezynfekujące. Niewielkie zużycie wody, zero detergentów, zero ścieków – myjnia parowa jest możliwie najbardziej ekologicznym rozwiązaniem. Para nie zarysuje lakieru, odkazi wnętrze, usunie zabrudzenia, które kryją się w najciemniejszych zakamarkach samochodu – tradycyjna wodna myjnia nie daje takich możliwości.

Inwestycja w urządzenie parowe – jak wykorzystać potencjał?

Potencjał jest z całą pewnością ogromny, jest też kilka ciekawych rozwiązań, z których można skorzystać. Po pierwsze w myjnię parową mogą zainwestować przykładowo właściciele warsztatów samochodowych. Wiele osób oddając samochód do naprawy chętnie dopłaci niewielką kwotę, aby odebrać nie tylko sprawny, ale i lśniący pojazd. Jest to również doskonała propozycja dla firm prowadzących salony samochodowe. Idealnie wyczyszczony, pachnący samochód prezentuje się znacznie lepiej i ma większe szanse na zainteresowanie ze strony potencjalnego nabywcy.

I wreszcie, myjnia parowa to doskonała propozycja dla wszystkich tych, którzy pragną otworzyć własny dochodowy biznes – samochodową myjnię stacjonarną lub mobilną. Ogromnym plusem jest to, że myjnie parowe nie wymagają drogich i skomplikowanych instalacji, nie trzeba też starać się o żadne pozwolenia – wystarczy założyć legalną działalność gospodarczą i już można wyruszać na poszukiwanie klientów. A zważywszy na to, że myjnie parowe mają tak wiele zalet, klientów nie będzie brakować.

Warto skontaktować się z solidnym partnerem w zakresie sprzedaży i usług serwisowych dla maszyn parowych. Jednym z nich jest znana na polskim rynku firma Marem, produkująca myjnie parowe i oferująca części zamienne oraz serwis dla sprzedawanych maszyn.

Siedziba firmy:

Myjnia parowa Marem - producent
Kanie, ul. Warszawska 12b
tel. 22 758 50 49
www.marem.pl