W Forum ”Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2”

W Forum ”Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2”
fot. BOK-MCC Od piątku, 27 listopada, na ekranie finał ekranizacji bestsellerowej trylogii Suzanne Collin oraz animacja dla młodych widzów „Sava.
istotne.pl bok-mcc, kino forum, kosogłos

W ostatniej części opowieści o Katniss Everdeen ”Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2”, główna bohaterka i przywódcy Dystryktu 13 rozpoczynają wielką ofensywę przeciwko dyktatorskiej władzy Kapitolu. Walka toczy się już nie tylko o przetrwanie, ale o przyszłość całego narodu. Katniss wspierana przez Gale’a , Finnicka oraz Peetę planuje zamach na Prezydenta Snowa. Bezwzględni wrogowie i moralne wybory, przed którymi stanie Katniss, będą dla niej większym wyzwaniem niż cokolwiek, co wcześniej przeżyła na arenach Głodowych Igrzysk.

W animacji „Sava. Mały wielki bohater” 10-letni chłopiec, aby obronić swoją rodzinną wioskę musi stawić czoła złowrogim magicznym istotom. Wspierany przez białą wilczycę Angee, przezabawnego stworka o imieniu Puffy oraz niezwykle czarującą Nanty, córkę miejscowego szamana, Sawa wyrusza w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż przez magiczną krainę. Przyjaciele pomogą dotrzeć chłopcu do tajemniczego Maga, który jako jedyny posiada moc zdolną zniszczyć zło i uratować wioskę Sawy. Chłopiec nie przypuszcza, że każdy z jego towarzyszy ma swój powód, aby spotkać się z Magiem.

Ponadto jeszcze tydzień na naszym ekranie cieszące się ogromną popularnością „Listy do M.2” Szczegóły i rezerwacja na stronie bolesławieckiego kina Forum.

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC