Szlachetna Paczka po raz drugi z Football Academy

Szlachetna Paczka po raz drugi z Football Academy
fot. Football Academy Bolesławiec Już po raz drugi sukcesem zakończyła się pomoc rodzinie z bazy Szlachetnej Paczki rejonu Bolesławiec, jaką wybrała Football Academy Bolesławiec, dostarczając jej 20 paczek wypełnionych rzeczami najbardziej potrzebnymi w życiu codziennym.
istotne.pl football academy, szlachetna paczka

Dzięki wsparciu zawodników, rodziców i trenerów udało się m.in. ufundować nową pralkę, artykuły spożywcze, chemiczne, papiernicze, zabawki, odzież i wymarzone upominki dla całej rodziny.

Po raz kolejny społeczność Football Academy pokazała, że jest jedną drużyną i że wygrywać może nie tylko na boisku, ale również w życiu codziennym, niosąc pomoc innym, a tym samym edukując swoich młodych piłkarzy.

– Chciałbym serdecznie podziękować rodzicom, zawodnikom i trenerom Football Academy Bolesławiec, którzy po raz kolejny stanęli na wysokości zadania. I wspólnymi siłami osiągnęliśmy zamierzony cel, jakim było i jest niesienie pomocy innym. Zależy nam, aby zawodnicy FA uczyli się nie tylko grać w piłkę, ale również poznawali zasady fair play na boisku i poza nim, prezentując wzorową postawę, jak w przypadku Szlachetnej Paczki. Dziękuję Wszystkim za pomoc i wsparcie – mówi Damian Sawczak, manager Football Academy Bolesławiec.

Football Academy Bolesławiec/ii