Tłumy dzieciaków na Mikołajkach w BOK-MCC

Tłumy dzieciaków na Mikołajkach w BOK-MCC
fot. BOK-MCC Mikołajki zorganizowane przez BOK-MCC cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Były warsztaty ozdób świątecznych, Koncert Mikołajkowy, Mikołaj i Śnieżynka częstowali słodyczami, a podczas seansów losowano filmowe gadżety.
istotne.pl bok-mcc, mikołajki, cik orzeł

W piątek w Centrum integracji Kulturalnej „Orzeł” odbył się Koncert Mikołajkowy w wykonaniu uczestników pracowni BOK-MCC. Młodzi wokaliści wykonali kilkanaście utworów o różnorodnej tematyce. Piosenki wykonywane były solowo oraz zespołowo. Na początek koncertu i zakończenie wystąpili podopieczni Agaty Pińczuk-Burdzy ze Studia Piosenki z grupy dziecięcej "Błękitne Nutki”. Zaprezentowali się również młodzi soliści z Pracowni wokalnej prowadzonej przez Barbarę Lendzian. Publiczność nagrodziła utalentowanych wokalistów gromkimi brawami.

W Kinie Forum w mikołajkowych seansach wzięło udział blisko 1500 widzówW Kinie Forum w mikołajkowych seansach wzięło udział blisko 1500 widzówfot. BOK-MCC

Na sobotnich warsztatach plastycznych „W blasku Świąt Bożego Narodzenia” prowadzonych przez instruktorów BOK-MCC uczestnicy tworzyli ozdobne świece żelowe i oryginalne stroiki. Gotowe prace warsztatowicze zabrali do domów. Zapewne staną się one nietuzinkową ozdobą świątecznego stołu.

W niedzielę w holu BOK-MCC najmłodszym niezapomniane przeżycia zapewniło spotkanie z Mikołajem i Śnieżynką. Nasi milusińscy chętnie brali udział w happeningu plastycznym, podczas którego powstawały kolorowe prace, które otrzymywał nasz specjalny gość.

W Kinie Forum w mikołajkowych seansach wzięło udział blisko 1500 widzów. Na wybranych seansach wyświetlanego przedpremierowo obrazu „Bella i Sebastian 2” odbyło się losowanie gadżetów filmowych ufundowanych przez dystrybutora Monolith Films. Na widzów czekały również słodkie upominki.

W holu kina można było oglądać 45 Szopek Bożonarodzeniowych, które biorą udział w konkursie pod Patronatem Prezydenta Miasta. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas Bolesławieckiej Gwiazdki Życzliwości 17 grudnia w Rynku o godz. 17:00.

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC