Konkurs BOK-MCC na bożonarodzeniową szopkę

Konkurs BOK-MCC na bożonarodzeniową szopkę
fot. BOK-MCC Po raz trzeci zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w konkursie. Prace konkursowe wykonane dowolną techniką, indywidualnie lub grupowo można składać do 30 listopada.
istotne.pl bok-mcc, szopka, bożenarodzenie, dorota dziedzic-lechowska

Konkurs pod patronatem Prezydenta Miasta Bolesławiec w ubiegłym roku konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Wpłynęło 63 prace wykonane z papieru, drewna, pierników, mchu, masy solnej lub gliny. Podczas wystawy świątecznej oddano na szopki 2 415 głosów.

W tym roku technika wykonania szopki też jest dowolna. Gotowe szopki wraz z kartą zgłoszeń (do pobrania również w Punkcie Informacji Turystycznej i Kulturalnej) należy dostarczyć do Bolesławieckiego Ośrodka Kultury-Międzynarodowego Centrum Ceramiki przy pl. Piłsudskiego 1c do pokoju A10. Koordynatorem konkursu jest Dorota Dziedzic-Lechowska.

Nagrody i wyróżnienia przyzna powołana przez organizatora komisja. Dodatkowo odbędzie się głosowanie na fanpage'u BOK-MCC, gdzie będzie można oddać swój głos poprzez polubienie pracy, która najbardziej przypadnie do gustu (liczą się głosy oddane do 11 grudnia 2015 roku).

Zgłoszone prace będzie można oglądać od 7 grudnia w kinie Forum w ramach świątecznej wystawy. Wręczenie nagród nastąpi 17 grudnia w Rynku miasta podczas Bolesławieckiej Gwiazdki Życzliwości.

Regulamin konkursu.

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC