Trzy wypadki w ciągu jednego dnia, w tym dwa na A4

Trzy wypadki w ciągu jednego dnia, w tym dwa na A4
fot. OSP Nowogrodziec Do pierwszego zdarzenia doszło chwilę po północy, kolejne miały miejsce rano.
istotne.pl wypadek, a4, osp nowogrodziec

Jak informują strażacy ochotnicy z Nowogrodźca, 30 października zostali zadysponowani do następujących zdarzeń:

  1. 00:13 – wypadek auta BMW na autostradzie A4, 36 km w kierunku Wrocławia
  2. 6:56 – wypadek samochodu marki Audi na autostradzie A4, 23 km w kierunku Wrocławia
  3. 7:40 – wypadek samochodu osobowego marki VW w miejscowości Ocice.
Trzy wypadki w ciągu jednego dnia, w tym dwa na A4Trzy wypadki w ciągu jednego dnia, w tym dwa na A4fot. OSP Nowogrodziec
Trzy wypadki w ciągu jednego dnia, w tym dwa na A4Trzy wypadki w ciągu jednego dnia, w tym dwa na A4fot. OSP Nowogrodziec

Aktualizacja

Po północy na A4 Ford Focus najechał na tył Mercedesa Sprintera. Kierowca Forda, mieszkaniec Pleszewa (Wielkopolska) został ukarany mandatem w wysokości 400 zł.

Rano na A4 kierowca Audi uderzył w barierkę energochłonną i… uciekł z miejsca zdarzenia. Jak się okazało, nie przypadkiem. Ten samochód został ukradziony z terenu Niemiec.

W trzecim zdarzeniu, które miało miejsce w Ocicach (gmina Bolesławiec), kierowca ciężarówki, mieszkaniec województwa lubuskiego, wymusił pierwszeństwo na kierującej Volkswagenem Golfem mieszkance gminy Nowogrodziec. Kobieta trafiła do szpitala. Od tego, jak poważnych obrażeń doznała, zależy to, czy zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako wypadek, czy jako kolizja.

Więcej o zdarzeniach drogowych, które miały miejsce 30 października na autostradzie A4 i w Ocicach (gmina Bolesławiec) na facebookowym profilu Ochotniczej Straży Pożarnej.

OSP Nowogrodziec/ii