Jubileuszowy Tenis Park Open 2015 za nami! Kto wygrał?

fot. www.tenispark.pl W sobotę 5 września w ramach tegorocznej serii Tenis Park Open 2015 rozegrano jubileuszowy 50 turniej w kategoriach singiel open i mikst (pary mieszane).
istotne.pl 0 turniej, tenis

W kategorii singiel open wzięło udział 18, a w grze mieszanej 12 zawodników z Bolesławca i okolic. Zarówno turnieje singla, jak i miksta toczyły się na wysokim poziomie sportowym. W turnieju par mieszanych pierwsze miejsce wywalczyła para Anna Olesińska/Robert Twardowski, drugie Małgorzata Witas/Norbert Witas, a trzecie rodzeństwo Klaudia i Filip Witasowie. Kolejne lokaty zajęli: Małgorzata Nuckowska i Jarek Boczar, Małgorzata Mazur i Krzysztof Szafrański oraz Joanna Paciejewska i Łukasz Paciejewski.

W turnieju singla pierwsze miejsce zdobył Piotr Nowicki, pokonując w finale Nicolasa Twardowskiego. W meczu o trzecie miejsce Robert Twardowski pokonał Roberta Walkowiaka.

Na wspólnym wieczornym spotkaniu zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary. – Zawodnikom i kibicom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za stworzenie świetnej atmosfery na turnieju i wieczornej imprezie – mówią organizatorzy. – Wszystkich chętnych zapraszamy na kolejne turnieje.