Atrakcje i premiery w kinie Forum

Atrakcje i premiery w kinie Forum
fot. bok-mcc Od piątku, 4 września, dwie premiery „Transporter: Nowa moc” i komedia „Szkolna imprezka”. Dla dzieci „Barbie: Rockowa księżniczka”. Prezent dla widzów od firmy Aflofarm żelki Rutinacea Junior na wybranych seansach. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
istotne.pl bok-mcc, kino forum

W filmie „Transporter: Nowa moc” najlepszy kurier samochodowy świata, były agent specjalny Frank Martin otrzymuje nowe zlecenie. Wynajęty przez piękną Annę i jej trzy seksowne towarzyszki, szybko odkrywa, że stał się marionetką w rękach przebiegłej femme fatale. W najeżonej niebezpieczeństwami misji na malowniczej Francuskiej Riwierze nie zatrzyma go żaden człowiek, ani żadna z zasad transportera!

„Szkolna imprezka”, to doskonała komedia, która uczniom pozwoli przez dwie godziny zagościć w szkole, o jakiej marzą, a starszym widzom – przekonać się, czy rzeczywiście tęsknią za latami nauki. Film nie tylko zbiera pozytywne recenzje krytyków, ale też jest laureatem wielu nagród, w tym na prestiżowym festiwalu komedii w Monte Carlo. Ze śmiechu może Was rozboleć brzuch!
Po wyjściu z więzienia złodziej, Zeki Müller, próbuje odzyskać zrabowany łup, który jest ukryty pod halą sportową gimnazjum. Aby osiągnąć cel, zatrudnia się jako nauczyciel języka niemieckiego.

„Barbie: Rockowa księżniczka” - tym razem piękna Barbie udowodni nam swój wielki wokalny talent. Jej przygody pokażą nam, że jeśli naprawdę czegoś pragniemy, marzenia się spełniają!

Drugi tydzień na ekranie wyświetlamy „Żyć nie umierać” z Tomaszem Kotem w roli głównej oraz „Hitman: Agent 47” oparty na cieszącej się ogromną popularnością serii gier komputerowych.

Szczegółowy program i rezerwacje na bolesławieckiej stronie kina Forum.

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC