W Forum „Żyć nie umierać” z Tomaszem Kotem

W Forum „Żyć nie umierać” z Tomaszem Kotem
fot. BOK-MCC Od piątku, 28 sierpnia, na ekranie kina dwie premiery: jeden z najbardziej wyczekiwanych polskich filmów roku z Tomaszem Kotem oraz „Hitman: Agent 47”.
istotne.pl bok-mcc, kino forum, tomasz kot, żyć nie umierać

Na ekranie również „Bystry Bil” animacja o uroczym i pomysłowym misiu koala, który marzy o wielkiej przygodzie, obraz „Piksele” komedia science fiction, w której kultowi bohaterowie gier lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych powracają, aby walczyć z obcymi. W ramach cyklu Bajkowe lato, wyświetlimy animację „Kumba”. Bilet tylko 9 zł.

W „Żyć nie umierać” Bartek (Tomasz Kot, zaskakujący kolejną transformacją), niegdyś wzięty aktor, teraz zabawiacz publiczności w popularnym telewizyjnym show, dowiaduje się, że jest nieuleczalnie chory. Według lekarza zostały mu zaledwie trzy miesiące życia. Bartek postanawia maksymalnie wykorzystać ten czas, uporządkować swoje sprawy, naprawić błędy życiowe i pogodzić się z ukochaną córką. Wierzy, że nie ma takiej sytuacji, z której nie byłoby jakiegoś wyjścia i – zaskakując najbliższych pogodą ducha i poczuciem humoru – stara się zmienić bieg losu i przekonać Najwyższego Scenarzystę, aby jego historia zakończyła się happy endem.


W filmie akcji „Hitman: Agent 47” tytułowego agenta 47 zaprojektowano genetycznie, by był najbardziej skutecznym zabójcą w historii. Jest znany tylko z ostatnich dwóch cyfr kodu, który wytatuowano mu na karku. Obdarzony niezwykłą siłą, szybkością i inteligencją jest niepokonaną maszyną do zabijania. Musi stawić czoło ogromnej korporacji, która planuje odkryć jego przeszłość i stworzyć armię super zabójców. Łączy siły z młodą kobietą, która może mu pomóc i razem wypowiadają wojnę śmiertelnemu wrogowi.

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC