Kapitan Ameryka premierowo w kinie Forum

Kapitan Ameryka premierowo w kinie Forum
fot. BOK-MCC Od piątku, 6 maja, premiera filmu „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów” w której najsłynniejsi superbohaterowie staną przeciwko sobie.
istotne.pl bok-mcc, kino forum

Film wyświetlamy w wersji cyfrowej oraz 3D, z napisami oraz dubbingiem. „Wojna bohaterów”, to trzecia odsłona cyklu „Kapitan Ameryka”, wchodzącego w skład tak zwanego Kinowego Uniwersum Marvela, na który na chwilę obecną składa się trzynaście filmów.

Drugi tydzień na naszym ekranie filmowa wersja jednej z najpopularniejszych gier wideo wszech czasów, animacja nie tylko dla młodych widzów „Ratchet i Clank”.

Ponadto w ramach II edycji Festiwalu Filmowego Wiosna Filmów w Polsce przez sześć kolejnych dni od 6 – 11 maja w sali kameralnej zaprezentujemy najlepsze filmy sezonu, które zostały wielokrotnie nagrodzone na największych festiwalach filmowych świata. Zapraszamy na pokazy przedpremierowe festiwalowych tytułów. Każdy film będzie wyświetlony w jednym dniu na dwóch seansach o godz. 18.00 i 20.00: 6 maja „Chevalier”, 7 maja „Subtelność”, 8 maja „Wojna”, 9 maja „Wszyscy albo nikt”, 10 maja „Kwiat wiśni i czerwona fasola”, 11 maja „Dobra żona”. Cena biletów tylko 12 zł.

W filmie "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów", będącym bezpośrednią kontynuacją hitowego "Avengers: Czas Ultrona", Steve Rogers aka Kapitan Ameryka staje na czele drużyny Avengers, by ponownie ocalić ludzkość przed zagładą. W czasie kolejnej międzynarodowej akcji z udziałem superbohaterów ponownie dochodzi do strat w ludności cywilnej. Rosną więc naciski polityczne, by poddać herosów systemowi nadzoru i utworzyć organ decydujący o stopniu ich zaangażowania w działania militarne. Sytuacja ta poważnie wpływa na atmosferę panującą wśród Avengers, którzy starają się obronić świat przed nowym, nikczemnym nieprzyjacielem.

 

 

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC