Spektakl "Randka w ciemno, na dwie pary" w Forum

Spektakl
fot. BOK-MCC W najbliższy czwartek, 15 października o 18.00 w sali Forum odbędzie się spektakl „Randka w ciemno, na dwie pary”.
istotne.pl bok-mcc, kino forum

Na scenie w Bolesławcu wystąpią: Jacek Kawalec, Olga Borys, Małgorzata Potocka i Maciej Robakiewicz. Ostatnie wolne miejsca czekają. Szczegóły i rezerwacja na stronie bolesławieckiego kina Forum.

„Randka w ciemno, na dwie pary” to zmyślnie ułożona historia, sprawne dialogi oraz dużo śmiechu i zabawy. Kanadyjski autor, Norm Foster, zawarł w spektaklu wszystko, co jest niezbędne w romantycznej komedii dla dorosłych. Jeżeli szukasz dobrej zabawy i rozrywki, to ją właśnie znalazłeś. Nagłe i niespodziewane zwroty akcji, czynią to przedstawienie bardzo atrakcyjnym i zaskakującym.

Samotni, dwie przyjaciółki i dwóch przyjaciół, szukają poważnego związku w swoim życiu. Poważnego partnera na dobre i na złe. Każde z nich, robi to na swój sposób i ma inne oczekiwania. A jak się do tego zabierają, to już inna rzecz. Randka w ciemno z ogłoszenia matrymonialnego doprowadza do wielu przezabawnych sytuacji. Czy im się uda znaleźć przyjazną duszę i towarzysza życia?

Plakat spektaklu Plakat spektaklu "Randka w ciemno"fot. BOK-MCC
BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC