Znamy najlepszych biegaczy

Znamy najlepszych biegaczy
fot. magicznypixel.pl Za nami 16 edycja Europejskich Biegów Ulicznych organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bolesławcu.
istotne.pl bieg, mosir bolesławiec

Oto nazwiska najlepszych biegaczy:

  • Bieg dzieci i młodzieży – bieg I, kategoria dziewczęta 6–9 lat
    1. Maja Szymanowska (Bolesławiec)
    2. Aleksadra Mandziej (Żagań)
    3. Emilia Burmas (Bolesławiec)
  • Bieg dzieci i młodzieży – bieg I, kategoria chłopcy 6–9 lat
    1. Hubert Kacieja (Nowogród)
    2. Tymoteusz Wołoskowski (Zgorzelec)
    3. Jan Roman (Bolesławiec)
  • Bieg dzieci i młodzieży – bieg II, kategoria dziewczęta 10–12 lat
    1. Iga Kędzierska (Bolesławiec)
    2. Julita Jośko (Bolesławiec)
    3. Bianka Pilitowska (Bolesławiec)
  • Bieg dzieci i młodzieży – bieg II, kategoria chłopcy 10–12 lat
    1. Oliwier Skorupiński (Bolesławiec)
    2. Eryk Sztegner (Świebodzin)
    3. Igor Górski (Bolesławiec)
  • Bieg dzieci i młodzieży – bieg III, kategoria dziewczęta 13–15 lat
    1. Aleksandra Wołoszyn (Raciborowice)
    2. Julia Pałka (Nowogród Bobrzański)
    3. Klaudia Gerwatowska (Bolesławiec)
  • Bieg dzieci i młodzieży – bieg III, kategoria chłopcy 13–15 lat
    1. Patryk Szmit (Rakowice)
    2. Dominik Skórka (Złotoryja)
    3. Jan Goleński (Bolesławiec)
  • Bieg sportowy – kobiety
    1. Klaudia Hola (Bolesławiec)
    2. Angelika Hola (Bolesławiec)
    3. Magdalena Kozioł (Bolesławiec)
  • Bieg sportowy – mężczyźni
    1. Dariusz Burmas (Bolesławiec)
    2. Piotr Gadziński (Bolesławiec)
    3. Adam Papaioannou (Bolesławiec).

W biegu głównym najlepsi okazali się:

  • kategoria K-16
    1. Dominika Wyleżoł (Jelenia Góra)
    2. Machtelewska (Jelenia Góra)
    3. Paulina Piendel (Złotoryja)
  • K-23
    1. Volha Tsikhanovskaya (Białoruś)
    2. Tetyana Kuzubova (Ukraina)
    3. Anna Ficner (Złotoryja)
  • K-35
    1. Monika Lachowska (Bolesławiec)
    2. Aneta Palińska (Szklarska Poręba)
    3. Agnieszka Matysiak (Lubań)
  • K-50
    1. Krystyna Świerk (Janowice)
    2. Renata Nicpoń (Legnica)
    3. Jolanta Górska (Gromadka)
  • K-60
    1. Elżbieta Palej (Legnica)
    2. Bożena Dobrowolska (Jelenia Góra)
  • M-16
    1. Tristian Samulski (Jelenia Góra)
    2. Michał Lóssa (Żagań)
    3. Marek Musiał (Bolesławiec)
  • M-20
    1. Aleks Sanko (Mińsk)
    2. Bartosz Rynkowski (Nowy Dwór Gdański)
    3. Damian Razmus (Węgliniec)
  • M-30
    1. Ruslan Savchuk (Ukraina)
    2. Kamil Makoś (Bolesławiec)
    3. Andrii Pavelko (Ukraina)
  • M-40
    1. Grzegorz Gronostaj (Wrocław)
    2. Tomasz Regimowicz (Wrocław)
    3. Robert Zalewski (Zgorzelec)
  • M-50
    1. Robert Kuriata (Złotoryja)
    2. Janusz Czaplicki (Jelenia Góra)
    3. Piotr Paliński (Szklarska Poręba)
  • M-60
    1. Tadeusz Sitek (Marciszów)
    2. Henryk Ambrosiewicz (Legnica)
    3. Jerzy Dygudaj (Legnica)
  • M-70
    1. Zygmunt Jurasz (Zgorzelec)
    2. Leon Dubij (Wrocław)
    3. Janusz Maczugowski (Kamienna Góra)
  • open mężczyzn
    1. Ruslan Savchuk (Ukraina
    2. Kamil Makoś (Bolesławiec)
    3. Aleks Sanko (Mińsk)
  • klasyfikacja generalna kobiet
    1. Volha Tsikhanovskaya (Białoruś)
    2. Tetyana Kuzubova (Ukraina)
    3. Anna Ficner (Złotoryja).

Najlepsi biegacze z Bolesławca:

  1. Kamil Makoś
  2. Paweł Muniak
  3. Mirosław Jaźwicz.

Na stronie MOSiR-u szczegółowe wyniki 16 edycji Europejskich Biegów Ulicznych.

MOSiR Bolesławiec/ii