"Nice Guys. Równi goście" premierowo w Forum

fot. BOK-MCC Od piątku, 20 maja premierowo na ekranie kina Forum BOK-MCC najlepsza komedia tego sezonu z Russellem Crowe'em i Ryanem Goslingiem w rolach głównych
istotne.pl bok-mcc, kino forum

W filmie „Nice Guys. Równi goście” prywatny detektyw Holland March (Ryan Gosling) i gruboskórny mięśniak do wynajęcia Jackson Healy (Russell Crowe) nie pałają do siebie sympatią. Zostają jednak wynajęci do rozwikłania tej samej sprawy zaginionej dziewczyny. Zapewne każdy prowadziłby ją na własną rękę, gdyby obaj nie stali się celem wynajętych morderców. Niechętnie muszą połączyć siły, by rozwiązać sprawę i ocalić życie. Tym bardziej, że wkrótce odkryją, że wdepnęli w większe bagno niż sądzili. Zaginięcie dziewczyny jest jedynie czubkiem góry lodowej w sprawie, której nie tknąłby nikt komu życie miłe. Historia staje się więc coraz bardziej dramatyczna, ale mimo zagrożenia Holland i Jackson skupiają się głównie na dogryzaniu sobie nawzajem.

Drugi tydzień na naszym ekranie znakomita animacja, pełna przygód akcja i niezłe jaja w komedii „Dzielny kogut Maniek” oraz polski musical „#Wszystko gra”.

Szczegóły i rezerwacja nabolesławieckiej stronie kina Forum.

 

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC